reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspomnienia z naszych spotkań

dziewczyny, ja juz z aga rozmawialam o tworzeniu nowego wątku. Robiła to, ale coś się działo i przyklejony wątek cały czas jej się zamykał.
Zdjęcia poprawię, tylko słuchajcie muszę wychodzić. M juz na mnie krzyczy bo mamy się spotkać ze znajomymi i od 14 się szykujemy

Także sorki i do wieczora.
Chciałam żeby chociaż namiastka była
 
reklama
barmanka79- kochana jak zobaczyłam ten wątek to też pomyslałam o przeniesieniu........ naszych postów, ale skoro ty już o tym wcześniej pomyślałas to działaj

moniqsan- przyganiał kocioł garnkowi hahah- pożerania ze stołu, ciekawe kto mi współtowarzyszył co???? hahhaha
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny...extra ze spotkanie udane....:tak::tak::tak::tak:..zdjatka fajowe tylko tez skretu karku dostalam..:laugh2:..a tak powaznie to czekam na wiecej...:tak::tak::tak:
No i zazdroszcze Wam tego spotkania....:tak:

Fajnie sie czyta te opisy...:-)
 
nie no - opisy są extra:tak::-):-)!!! czuć, że się bardzo mocno polubiałyście... i zżyłyście dzieki temu spotkaniu:tak::-).
Fotki cudne - tylko czuję niedosyt :-D:-D:-D ja chę wiecejjjjj :-D
 
dzięki Ci Dochtórka za ten wątek...nie mam dziś weny ale postaram się dodać coś od siebie :tak:

Spotkanie jak już wiecie można zaliczyć do udanych, mamuśki dogadały się od razu bez żadnych sztucznych oporów. W sumie czułyśmy się we własnym gronie jakby to nie było pierwsze spotkanie ;-)
Dzieciaczki co prawda głownie zajmowały się eksplorowaniem otoczenia, jednak były momenty kiedy zwracały na siebie uwagę...
Damiś najpierw zaczepiał Gabę , która nieśmiało zerkała na niego z wysokości maminych ramion, jednak te zerkania były dość ciekawskie co mój syn skwitował głośnym i radosnym krzykiem :-D
Jak dotarły AgA z Anią to obiektów zainteresowań nagle zrobiło się więcej i w sumie prawie każda dziewczynka posmakowała pazurków Damisia na buzi...mimo iż cierpliwie tłumaczyłam ,że dziewczynkom robi się "aja, aja, cacy, cacy" delikatnie jak na dżentelmena przystało. Zosia rozbrajała "zębowym " uśmiechem i z wielką wprawą ćwiczyła "baran, baran buc" z mamą i z każdym chętnym ...w tym ze mną :-)
Majka zdominowała sobą prawie całą przestrzeń próbując się wspinać na kanapę, bezbłędnie wyczuwając momenty z których jej mama próbowała coś zjeść ( Aniu poznałyśmy sekret Twojej rewelacyjnej figury :-D:-D:-D) i wołając "daj, daj" jak tylko Ania podnosiła rękę do ust . Pomijając jedno mrożące krew w żyłach zdarzenie kiedy to Majka wyrżnęła głową w szklany blat stołu i trzeba było przyłożyć zimne łyżki, obyło się bez kontuzji. Jednakże Damian rodzynek zmęczony wrażeniami zasnął pośród gwaru rozmów i dziecięcego wołania, nawet imprezka zorganizowana przez Dj Majkę nie zakłóciła błogiego snu :-)
Lili siła spokoju lustrowała otoczenie swoimi wielkimi brązowymi oczyskami i czarowała ślicznym uśmiechem tych którzy na to zasłużyli , nie przejęła się faktem ,że mama zniknęła na jakiś czas i poszła do auta po obiadek, spokojnie w moich ramionach przyglądała się jak gotuje się makaron i czarowała mnie tym swoim sarnim spojrzeniem :tak:
Ogólnie dzieciaki reprezentowały cały wachlarz osobowości od cichutkiej i wtulonej w mamusię Gaby przez spokojniutką i wesołą Liliankę, uśmiechniętą i radosną Zosię, rozbrykaną dwójeczkę Damisia i Majkę które z pieczołowitością dbały byśmy się nie nudziły :-D hitem dnia były Gaby buciki, które chyba każde dziecko miało w buzi. Lili z Damiankiem wymienili płyny ustrojowe pijąc nawzajem ze swoich butelek a Zosia to nawet w Damiankowym łożeczku spała. Majka tam spać nie chciała albowiem do snu chciała ułożyć ją jakaś dziwna ciocia a nie mama więc nie zagrało i sen przeszedł:-D
Bardzo mnie uradował fakt ,że mamusiom smakował mój sos szpinakowy ( Monia pozdro :-D:-D:-D)
ryby nie postawiłam bo jak dostarłą do nas Aga ( Bohaciefka) z całą siatą wałówki to zastanawiałyśmy się gdzie my to wszystko pomieścimy :szok:
nie mniej jednak ciasteczka były pyszne i nawet sałatka z nielubianym przeze mnie tuńczykiem miło mnie zaskoczyła bo była po prostu smaczna :tak:
Może powolutku się do tuńczyka przekonam :-)
Co do samych dziewczyn to najbardziej zaskoczyła mnie Mamstud , która na żywo wygląda zupełnie inaczej niż na zdjeciach, delikatniej i subtelniej, poza tym jest szalenie sympatyczną i ciepłą osobą . Agę znałam już wcześniej jednak nie omieszkam dodać ,że jest świetną kobitką, mega opanowaną i przesympatyczną. Bardzo lubię z nią rozmawiac i w ogóle przebywać :tak: Mimo iż na spotkaniu sprawiała wrażenie zmęczonej, niewyspanej...to i tak nic nie straciła ze swego uroku . Ania...istna iskierka, dziewczynka prawie a nie kobieta , jakbym nie wiedziała to w życiu nie powiedziałabym ,że jest mamą. Super laska mówię Wam ...figurka modelki i pięęęękne duże oczy. Wiadomo po kim Majka odziedziczyła swoje :-)
Aga ( Bohaciefka) kolejne mega zaskoczenie ... na zdjęciech zupełnie inaczej wygląda niż na żywo. Jest śliczna, taka kobieca i uśmiechnięta . Każde dziecko wzieła w ramiona z każdą z nas zamieniła choć słowko no i zostawiła po sobie górę pysznej wałówki ( podziękowania od mojego M :-D)
Moniq....dokładnie taka jaką sobie wyobrażałam...zachwyca się moimi włosami a sama jaką ma cerę..o boszsz marzenie, alabaster, jedwab jak kto woli. Ja w każdym razie się napatrzeć nie mogłam na jej buzię. Gdzież ten "wielki nos" ?? Dziewczyno ! Przepiękna kobitka i jaka szczupła...dała mi naoczny dowód ze odchudzanie w jej wykonaniu nie ma sensu. No i jest doskonałą kompanką do rozmowy . Dała nam też super powód byśmy mogły się pośmiać otóż pojeździła sobie windą w górę i na dół i gdybym nie wyszla na korytarz to pewnie zaliczyłaby jeszcze niejedną rundę gdyż przyzwyczajona do tego ze winda po przybyciu na miejsce otwiera się sama to w bloku z lat 70 się tego niestety nie doczekała . Tu trzeba użyć siły własnych mięśni po to by się z windy wydostać :-D:-D:-D
Jak sobie wyobraziłam ją jeżdżąca w te i z powrotem z tymi wszystkimi tobołami plus dziecko w foteliku to po prostu nie mogłam się nie obśmiać ( wybacz kochana,ale pewnie spodziewałaś się ze to opowiem :-D)
na tym kończę te moje wypociny w bólach zrodzone. Dziękuję wam mamusie za to doświadczenie...koniecznie musimy to powtórzyć. Teraz zachęcona sukcesem cichutko marzę o spotkaniu nas wszystkich...to byłoby coś...

dodaję też zdjęcia które zrobiłam i troszkę zdjęć od Agi...:tak:
 

Załączniki

  • Babyboom spotkani.jpg
    Babyboom spotkani.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 125
  • Babyboom spotkani.jpg
    Babyboom spotkani.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 125
  • Babyboom spotkani.jpg
    Babyboom spotkani.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 117
  • Babyboom spotkani.jpg
    Babyboom spotkani.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 119
  • Babyboom spotkani.jpg
    Babyboom spotkani.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 114
  • Babyboom spotkani.jpg
    Babyboom spotkani.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 123
  • rozne 015..jpg
    rozne 015..jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 113
  • rozne 021..jpg
    rozne 021..jpg
    38 KB · Wyświetleń: 133
  • rozne 006..jpg
    rozne 006..jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 110
  • rozne 013..jpg
    rozne 013..jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 128
hej noooooooooooo dziewczyny, aż mi się łezka zakręciła w oku jak przeczytałam te wszystkie opisy i miłe słowa pod moim i Mai adresem- dziękuje:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
nosz kurna naprawdę wam zazdroszczę tego spotkania. Doszłam do wniosku,ze w takim towarzystwie to i sos ze szpinaku bym zjadła.
Fotki bardzo ciekawe ,dawno nie oglądałam z takim zainteresowaniem.Ciesze się,że jeszcze jest was kilka i fotek przybędzie.
 
reklama
super
Moniq i winda:-D:-Daż parsknęłam do monitora no niezłe :-D:-D Confi dobrze że wyszłaś:tak::-D:-D:-D:-D:-Dprzepraszam Moniq:sorry2:
 
Do góry