reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspomnienia z naszych spotkań

reklama
Kochane Babeczki:-)

Piękne zdjęcia i wspaniałe opisy spotkania!:-):-)
Naprawde, nie mogę sobie wybaczyć, że nie mogłam być z Wami:-(. Niestety, to ode mnie nie było zależne...
Ale mam nadzieję, że będą kolejne spotkania.:tak::tak:
Confi,
gratuluję takiego zorganizowania! Teraz wiem, jak znajdujesz czas na wszystko:happy2:.
 
Wiedziałam, że tak się to skończy
Wiedziałam, że wszystkie się obśmieją ... no i ...
Wiedziałam, że zreasumujecie, że wcale was to nie dziwi ....

ale spoko, przywykłam do tego :-p Mimo że jestem w oczach znajomych mega zaradną babką (sama sobie wiercę dziury w ścianie pod obrazy, sama skręcam meble i grzebię w aucie), to zawsze coś trzeba odpierniczyć ... i robię to właśnie ja :-D

Nie zmienia to faktu, że bardzo Was mamusie lubię i marzę o naszym ogólnoforumowym spotkaniu.
Ja jadę wszędzie, więc w zasadzie wsio ryba gdzie to będzie :tak:

Poproszę tylko zawczasu instrukcję do waszej windy :-D:-D:-D

Jeszcze trochę zdjęć
 

Załączniki

  • IMG_4126..jpg
    IMG_4126..jpg
    30 KB · Wyświetleń: 166
  • IMG_4118..jpg
    IMG_4118..jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 173
  • IMG_4129..jpg
    IMG_4129..jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 171
  • IMG_4135..jpg
    IMG_4135..jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 168
  • IMG_4131..jpg
    IMG_4131..jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 169
  • IMG_4161..jpg
    IMG_4161..jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 185
  • IMG_4146..jpg
    IMG_4146..jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 183
  • IMG_4195..jpg
    IMG_4195..jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 182
  • IMG_4190..jpg
    IMG_4190..jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 183
  • IMG_4202..jpg
    IMG_4202..jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 174
Ostatnia edycja:
Nie wiem, chyba nie można edytować posta żeby dodać kolejne zdjęcia, więc piszę kolejnego.
Dodam jeszcze zdjęcia z niedzielnego mojego spotkania z Confi. W zasadzie można je podpiąć pod gdańskie spotkanie, prawda ?

Confi, doprawdy, nie wiem co masz na myśli pisząc o mojej cerze ... w końcu to moja pięta Achillesa .... Ty naprawdę nie widziałaś tych wszystkich wypryskowo-wulkanicznych zmian :szok:
 

Załączniki

  • IMG_4227..jpg
    IMG_4227..jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 181
  • IMG_4210..jpg
    IMG_4210..jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 174
  • IMG_4242..jpg
    IMG_4242..jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 158
  • IMG_4232..jpg
    IMG_4232..jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 162
  • IMG_4213..jpg
    IMG_4213..jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 156
  • IMG_4235..jpg
    IMG_4235..jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 162
  • IMG_4224..jpg
    IMG_4224..jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 186
  • IMG_4221..jpg
    IMG_4221..jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 167
  • IMG_4219..jpg
    IMG_4219..jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 159
Confi, doprawdy, nie wiem co masz na myśli pisząc o mojej cerze ... w końcu to moja pięta Achillesa .... Ty naprawdę nie widziałaś tych wszystkich wypryskowo-wulkanicznych zmian :szok:
chyba faktycznie powinnam udać się do okulisty bo nie zauważyłam, ani Twojego tłuszczu , ani pryszczy...chyba na prawdę jest ze mną źle:-p:-p:-p

Złośliwcze musiałaś dodać to zdjęcie na którym wyglądam jakbym się zatruła nieświeżą sałatką i pilnie potrzebowała Laremidu? Boszsz :baffled:
 
hi hi hi :-D baby jaki to cudowny wątek!!!
poprostu wspaniały!!!! można się pośmiać jak za dobrych czasów...!!!!

Zdjęcia super!!!!! oczu nie mogłam oderwać i oglądałam chyba po 4 razy każde. :-D :-D :-D
 
Babolki Moje Kochane dziękuję za odmłodzenie;-). Oby taka tendencja się utrzymała, fajnie będzie wyglądać przy dorosłych córkach jak siostra:-). I dziękuję za ciepłe słowa, i opatrzności, że spotkałam Was na swojej drodze - takie perełki. Niesamowite jest to, że każda z Nas z innym bagażem tych dobrych i trudnych chwil życia spotkałyśmy się w jednym punkcie a scaliły Nas nasze majowe dzieciaczki:-).
confi - wypytam szczegółów co do zasad wynajęcia lokum Pan Dinek po świętach, ok?
 
dziewczyny z wielką przyjemnością czyta się te Wasze opisy spotkania ...zrobiłam już to dwa razy..a zdjęcia to chyba z pięc razy przeglądałam;-)
strasznie Wam zazdroszczę tego spotkania...kurcze ja też bym chciała Was poznać w realu....
moniq :-):-D normalnie jak sobie wyobrażam Ciebie (z tym i wszystkimi torbami i malutką..jak Confi napisała) to dostaję ataku śmiechu....świetna historia:-D
 
reklama
Dopiero teraz mogłam uważnie"wgryźć" się w ten watek.Super miałyście spotkanie,tylko pozazdrościć. Z waszych opisów wynika,ze z Confi wspaniała gospodyni.Popłakałam się ze śmiechu czytając o perypetiach Moniq(nie obraź się kochana) i te wasze komentarze-babole kocham was:-D:-D:-D
Mam nadzieje,ze kiedyś uda nam się wszystkim spotkać.

P.S Ciekawe czy czerwcowe spotkanie u mnie będzie równie sympatyczne:rolleyes:???
 
Do góry