reklama

wstąpilam w szeregi :)

Wszystkim członkiniom i chcącym wstąpić do klubu betterware

1. abygail

abygail Początkująca w BB

Od trzech miesięcy jestem członkiniom klubu Betterware Polska. Nie lubię MLM jednak bardzo zależało mi na produktach więc zapisałam się. Członkostwo w klubie jest absolutnie bezpłatne więc nic nie ryzykowałam:-)
    Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu moje zakupy z katalogu bardzo szybko zamieniły się w spore zamówienia:-D
    Koleżanki widząc katalog produktów natychmiast zaczęły składać u mnie swoje zamówienia!! W zasadzie nie dziwię się temu dlatego że produkty pomijając doskonałą jakość są jeszcze bardzo tanie i bardzo pomysłowe. Wiele z nich nie ma odpowiedników w sklepach. Dzięki zamówieniom koleżanek i sąsiadek sama nie płacę za swoje zamówienia, a dodatkowo skromne pieniążki lądują u mnie w kieszeni:tak:
    Co ważne sama nie inwestuję w zamówienia swoich pieniędzy, jak każda członkini mam kredyt firmowy 500zł, więc składam zamówienia które trafiają do mnie kurierem a płacę za nie dopiero po 14 dniach, mam więc sporo czasu na zebranie pieniędzy od koleżanek za ich zamówienia.
    Produkty są genialne i tanie i warto przyjąć je jako alternatywę dla produktów sklepowych dlatego zapraszam wszystkie zainteresowane członkostwem w klubie Panie. Piszcie do mnie na geehad@o2.pl chętnie odpowiem na wasze pytania i pomogę w rejstracji i pierwszych krokach w klubie.
    Pozdrawiam Wszystkie Gospodynie!

2. pauka_22

pauka_22 mama Oliwki i Majeczki:)

Witaj Abygail!
    Ja również od niedawna "zasiliłam" szeregi Betterware:):tak::-) Jestem w klubie od 2 tyg i powiem szczerze, ze moje odczucia są bardzo podobne do Twoich...:tak::tak: Ja również nie spodziewałam sie takiego popuytu na tego typu produkty! Zasadniczo każdy kto przeglądał mój katalog cos sobie z niego wybrał...Także beż problemu moje pierwsze zamówienie osiagnęło próg 100 punktowy!:-D:-D:-D

Polecam każdej mamuśce, która ze względu na swoją pociechę nie pracuje zawodowo,a chciałaby dorzucic parę grosików do domowego budżetu! Nawet podczas niepozornego spacerku z dzieckiem do parku można znaleźć swoich potencjalnych klientów!
    Zapraszam osoby z Wrocławia do współpracy! Kontakt przez bb!:-D

Życzę ci Abygail dalszej "owocnej" pracy z Betterware i wielu klientów na te własnie produkty! :-):tak::-D

3. reklama
  4. studentka123

studentka123 Zaciekawiona BB

Witaj cię dziewczyny. Ja również się przyłączyłam, bo chciałam sobie coś zamówić, a że pochodzę z małego miasteczka z okolic Wrocławia, nie było ani jednej konsultantki, na uczelni też nie, ani w pracy. Więc stwierdziłam co mi szkodzi. Pokazałam katalog 3 osobom, a dziś mam sporo klientów i własną grupę do tego. Co najważniejsze, nie musiałam nikogo zapraszam, sami chcieli, więc zapisałam. Warto się jeszcze teraz zapisać, bo mało przedstawicieli i jest łatwiej- takie moje zdanie. Była konsultantką Oriflame przez 4 lata i ciężko mi było zebrać zamówienia za 100 zł. Po tym wszystkim stwierdziłam, nigdy więcej, szkoda czasu. A tu masz Ci los i znowu jestem przedstawicielem;) Nie muszę nikogo, namawiać, prosić itp., strasznie tego nie lubię i dlatego praca z katalogiem Betterware jest dla mnie przyjemna;)

Pozdrawiam!
    Zapraszam osoby z Wrocławia, Wałbrzych, Oławy i okolic!;)
    Ależ ja mobilna, no tak to jest jak się ma przyszłego teścia i innych członków rodziny porozrzucanych po województwie. Często jestem w tych miastach, a mieszkam w Jelczu- Laskowicach! Pozdrawiam!;)

5. Mili_22

Mili_22 Fanka BB :)

A ja być może już niedługo do was dołącze :) Mam jeszcze tylko kilka pytań:czy jest jakieś wpisowe do klubu? I czy za nie złożenie zamówienia w danym miesiącu coś się płaci? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź :)

6. studentka123

Witaj Mili. Wpisowe jest, płatne przy pierwszym zamówieniu. W marcu była to złotówka, w kwietniu wraca do regularnej wysokości czyli 9,90 zł.
    Nie, nie masz obowiązku składania regularnych zamówień. Zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz. Pozdrawiam!

7. abygail

abygail Początkująca w BB

Wpisowe aktualnie kosztuje 9,90 ale spokojnie, jest platne przy pierwszym zamowieniu:-)
    A skoro przy pierwszym zamówieniu to może wyjść na to że nie będzie Cie to kosztować nic, dlatego że złożysz zamówienia i na samej marży więcej zarobisz. Próg 100pkt przekroczylam przy pierwszym zamówieniu, teraz nie mam mniej jak 350-400 pkt własnego obrotu.
    Dorabiam sobie w ten sposób bardzo skutecznie:-D
    Zapraszam Wszystkie Panie do współpracy i gratuluję tym które już współpracują

Pozdrawiam

8. studentka123

I jak tam współpraca z firmą? Nic nikt nie pisze. Mam nadzieje, że świetnie, pozdrawiam;)

9. mloda_i_piekna

mloda_i_piekna Fanka BB :)

Hejka
    ja też od jakiegoś czasu jestem w Klubie i zamawiam produkty dla siebie i rodzinki.
    Na swoim blogu mam wpis jak można się zarejestrować - nie jest to trudne.
    A jak któras jest z mojej miejscowości może zamówić u mnie :) link do katalogu najnowszego moge podesłać na życzenie :)

10. reklama

Poleć forum