reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wstęp w życie seksualne.. Stres... Możliwe?

Dołączył(a)
19 Styczeń 2017
Postów
8
Witam, błagam tylko bez wścibskich komentarzy, ponieważ dopiero to wszystko zaczynam i potrzebuję pomocy/porady.

po ok 15/30 minutach poszłam się umyć. Czy spływająca woda z plemnikami z piersi może doprowadzić do zapłodnienia
Kiedy wytrysk nastąpił kilka kropel poleciało na moje udo (byłam w spodniach i bieliźnie). Czy to możliwe?
Czy któraś sytuacja była rezekowna?

I jeszcze jedno pytanie, czym się najlepiej zabezpieczyć na pierwszy raz (16 lat)?
Wiem, że kogoś może to razić, a ja jestem pewna, że chce to zrobić właśnie z nim.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja nie używałam ani prezerwatyw, ani tabletek, ani spiralek itp itd, jedyne czego pilniwalam to swój kalendarzyk i przez 4 lata sprawdzalo się bardzo dobrze ale to takie dość ryzykowne [emoji14] nawet czasem zastanawiałam się czy wszystko ok z moją plodnoscia ale jak już zdecydowałam się na dziecko to udało się przy drugim cyklu także pilnowanie k alendarzyka i dni plodnych to też jakiś sposób

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, że można pod warunkiem, że ma się regularne cykle i zna się swoje ciało.
Nie radzę dziewczynie korzystać z tego typu zabezpieczenia bo Ona nie ma zielonego pojęcia na temat współżycia i nie zna swojego ciała. Niech uda się z mamą do ginekologa i niech jej wszystko wytłumaczy bo my...
Ja nie używałam ani prezerwatyw, ani tabletek, ani spiralek itp itd, jedyne czego pilniwalam to swój kalendarzyk i przez 4 lata sprawdzalo się bardzo dobrze ale to takie dość ryzykowne [emoji14] nawet czasem zastanawiałam się czy wszystko ok z moją plodnoscia ale jak już zdecydowałam się na dziecko to udało się przy drugim cyklu także pilnowanie k alendarzyka i dni plodnych to też jakiś sposób

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, że można pod warunkiem, że ma się regularne cykle i zna się swoje ciało.
Nie radzę dziewczynie korzystać z tego typu zabezpieczenia bo Ona nie ma zielonego pojęcia na temat współżycia i nie zna swojego ciała. Niech uda się z mamą do ginekologa i niech jej wszystko wytłumaczy bo my ewentualnie możemy wyrazić swoją opinię a resztę zostawmy profesjonalistom.
 
Rozwiązanie
reklama

Podobne tematy

Do góry