reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wstydliwy problem

Mamamamam

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Luty 2018
Postów
46
Czesc, dzisiaj w nocy spotkało mnie coś zaskakującego.
Jestem w 9tc, obudziłam się ze zmoczonymi spodniami piżamy. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło, czytałam ze w ciąży wiele kobiet cierpi na nietrzymanie moczu, No ale chyba za wcześnie na takie problemy... nie chciałabym żeby to się powtórzyło, powinnam o tym powiedzieć lekarzowi? Któraś z Was miała takie nieprzyjemne doświadczenia?
 
reklama
A jesteś pewna, że to był mocz? Może sącza Ci się wody płodowe? Dużo tego było? W 9 tc nie ma ich za dużo, ale ja bym to sprawdziła.
 
Też bym poszła do gina sprawdzić czy to aby nie wody płodowe .
Jeśli mocz to też dobrze powiedzieć lekarzowi żeby coś poradził .
 
Moja znajoma miała takie nietrzymanie ale to było już w późniejszej ciąży i było przy kichaniu lub smianiu w czasie snu nie słyszałam o czymś takim może bardzo chciało ci się siku
 
Aha powied powiedz to swojemu ginekologowi a jeżeli to nietrzymanie moczu to najlepiej skontaktuj się z fizjoterapeutą uroginekologicznym trochę trudno takiego znaleźć
 
Może chciało Ci się bardzo siusiu a mocno spałaś. Ja bym skonsultowała to z lekarzem ponieważ w 9 tc mimo że przez hormony chce się bardzo siusiu nie powinny miejsca mieć podobne wypadki. Nawet jeśli już rodziłaś to popuscic przy kaszlu, wymiotach, kichaniu, śmiechu ale nie kiedy spokojnie śpisz. Może to jakieś początki infekcji dróg moczowych? Zapytaj doktora nawet rodzinnego.
 
Pytałam mojego znajomego fizjoterapeute mówi że to jest jak najbardziej możliwe niestety czy to twoja kolejna ciąża ?jak chcesz to napisz skąd jesteś to pomogę Ci znaleźć tego fizjoterapeute uroginekologicznego. Daj znać co mówił twój gin
 
Pytałam mojego znajomego fizjoterapeute mówi że to jest jak najbardziej możliwe niestety czy to twoja kolejna ciąża ?jak chcesz to napisz skąd jesteś to pomogę Ci znaleźć tego fizjoterapeute uroginekologicznego. Daj znać co mówił twój gin
Gdynia. U ginka jescze nie byłam, wizytę mam za dwa tyg a i tak czekam na wyniki posiewu moczu. To moja druga ciąża, ale w pierwszej nie miałam takich problemów.
 
reklama
Do góry