reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wstydliwy temat hemorpidy po porodzie

Ewelina271990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
328
W trakcie ciąży czułam mały guzek w odbycie,ale zlekceważyłam to I teraz po porodzie ten guzek strasznie się powiększył już nie mogę siedzieć ledwo chodzę śpię tylko na brzuchu.Może ktoś był w podobnej sytuacji I może się wypowiedzieć w jaki sposób to mogę wyleczyć czy tylko została wizyta u lekarza narazie się powstrzymuje,bo jest to trochę krępujące.Narazie biorę czopki smaruje maścią...
 
reklama
Też miałam z tym problem po porodzie. Zaraz na pierwszym obchodzie zgłosiłam to lekarzowi i zalecił czopki (nie pamiętam jakie). Później kupiłam opakowanie w aptece. Po ok. 2 tygodniach od porodu nie bylo po nich śladu.

Nie ma co się wstydzić wizyty u lekarza. Po porodzie można spodziewać się różnych 'dziwnych' przypadlosci. Możesz też iść do swojego gin.
 
Nie ma się czego wstydzić, zgłoś się do ginekologa, też miałam ten problem po porodzie, na wizycie gin przepisał mi PosterisanH. Nie możesz zbagatelizować tego problemu
 
Oj kochana nie ma sie czego wstydzić. Rónwiez miałam hemoroidy w trakcie ciaży no i dwa po porodzie. I jak sie kiedyś tak szczerze zgadałam z koleżankami to okazało sie,ze im rownież się to przytrafiło. No coż Taka kolej rzeczy. Proponowałabym tutaj na pewno nie leczyć się samodzielnie ale zdecydować się na wizytę u proktologa, który będzie mógł zlecić Ci odpowiednie badania oraz zapropnować odpowiednie leczenie. Nie ma sie naprawdę czego wstydzić. Jest to lekarz i takimi przypadkami zajmuej się na co dzień.
Link do: Co leczy proktolog? - Prima-Med Kraków
 
Ostatnia edycja:
Do góry