reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZELKIE dolegliwości- czyli zdrowie kwietniówek

reklama
aknovi no to możemy sobie podać rękę z tym dentystą, ja w poniedziałek na kolejną wizyte z kanałowym :-( kto to widział w 9 m-cu męczyć się u sadysty grrrrrr no i kieszeń o trzy stówy puściejsza :wściekła/y:
kanałowe miałam jakoś w 6 mcu i to jedynki... i zapłaciłam chyba z 500zł :/ a jeszcze tyyyle bólu...

eeeh. ja się umówiłam na wtorek, bo w poniedziałek mam szkołę i ciężko mi się będzie wyrobić... ja nosiłam aparat, zdjęli mi w 5mcu ciąży, bo zęby już proste, ale strasznie krwawiły mi dziąsła... więc chcieli mi odciążyć.. ale przy odklajaniu zamków trochę mi właśnie lakier na zębie pękł.. i teraz odpadł kawałek.. i pewnie też ze 300zł ;/ a kwiecień u mnie i tak pełen wydatków, muszę zapłacić za szkołę (ponad tysiaka), OC za samochód, przegląd, jeszcze mam dopłatę podatku 600zł, do tego bieżące opłaty no i nie wiadomo co jeszcze dla dziecka trzeba będzie dokupić... na pewno morze pampersów ale kto wie co tam jeszcze dojdzie :(
 
aknovi jak chcesz to mogę Ci dać namiary na super dentystę na oksywiu. sama do niego chodzę od kilku lat razem z M i jesteśmy mega zadowoleni. Nawet nie jest drogi.

shannonka doskonale wiem co przechodzisz! u mnie najgorzej jest w nocy jak mam się z boku na bok przekręcić. dosłownie wyje z bólu:-(
 
aknovi jak chcesz to mogę Ci dać namiary na super dentystę na oksywiu. sama do niego chodzę od kilku lat razem z M i jesteśmy mega zadowoleni. Nawet nie jest drogi.

Dzięki :) ale mam już swoją dentystkę sprawdzoną, ceny ma takie średniawe, ale już leczy mnie długo i zna moje zęby... a poza tym tam od razu przyjmuje moja ortodontka, to rzuci okiem na mój retainer (taki drucik co mam przyklejony wzdłuż zębów po aparacie) bo mi się odkleja z jednej strony... ale kasę i tak trzeba wydać i tak :/ i weź tu z zębami ;/
 
dziewczyny a kanałowe leczenie nie jest bezpłatne w ciąży??? czy może tylko u tych dentystów co na NFZ przyjmują???
 
kozica z tego co się orientuję jest tylko określona grupa zębów do bezpłatnego leczenia kanałowego.


a tak z innej beczki teraz, to ile czasu mogą trwać przepowiadające tak cały czas pod rząd, że tak powiem? mnie męczą od 2 dni i tylko boli jak cholera a nic nie postępuje:-( skubane najbardziej w nocy dają o sobie znać
 
Skorupko moja kolezanka meczyła sie tak przez tydzień, ja już prawie dwa tygodnie... i dalej nic, już się do nich przywyczaiłam...
 
shannonka doskonale wiem co przechodzisz! u mnie najgorzej jest w nocy jak mam się z boku na bok przekręcić. dosłownie wyje z bólu:-(

jak na razie odkryłam tylko, że w nocy przy przewracaniu ten ból jest troszkę mniejszy (niestety nie zupełnie mały), jeśli się maksymalnie wyprostujesz i po prostu przeturlasz jak najszybciej, nic ze zgiętymi kolanami, bo można zwariować

i dziewczyny przerażacie mnie z tymi bólami, wiem, że mnie to też czeka, ale ja Was podziwiam, że Wy to znosicie!
 
reklama
Skorupko moja kolezanka meczyła sie tak przez tydzień, ja już prawie dwa tygodnie... i dalej nic, już się do nich przywyczaiłam...


2 tygodnie?! oj biedna... a ja narzekam

jak na razie odkryłam tylko, że w nocy przy przewracaniu ten ból jest troszkę mniejszy (niestety nie zupełnie mały), jeśli się maksymalnie wyprostujesz i po prostu przeturlasz jak najszybciej, nic ze zgiętymi kolanami, bo można zwariować

i dziewczyny przerażacie mnie z tymi bólami, wiem, że mnie to też czeka, ale ja Was podziwiam, że Wy to znosicie!

nie martw się na zapas. może się okazać, że Ciebie nic nie będzie boleć przy tych skurczach, czego Ci serdecznie życzę
 
Do góry