reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZELKIE dolegliwości- czyli zdrowie kwietniówek

Dziewczyny, ratunku. :( Strzyknęło mnie wczoraj w karku i boli okropnie, nie mogę w ogóle głową ani na prawo ani na lewo ruszyć... :( Smarowałam Wick'iem i owinęłam szalem, ale to na niewiele się zdaje. :( Boję się, że jakby mi teraz przyszło rodzić, to chyba tylko przez cc, bo inaczej albo mi kark wysiądzie, albo głowa z bólu pęknie, serio... o_O Nie macie jakiegoś sposobu na takie problemy? :(
 
reklama
smaruj tym wickiem kilka razy dziennie, siedz w szaliku, zrób wszystko, zeby to miejsce rozgrzac...
a jak nie przejdzie, to moze podejdz do jakiegos lekarza, zeby mógł zawczasu temu zaradzic
trzymaj sie Bidulko
 
krakusko, bidulinko.. a jakis plaster rozgrzewajacy, masaz, wiem! jakis ibuprom w zelu, miejscowo na bank nie zaszkodzi! takie p.zapalne cos! bo zjedziesz z bolu, wspolczuje!
 
Cos Ci przeskoczylo. Ja masz kogos pod reka niech ci porzadnie rozmasuje i miesnie i kregi. I ruszaj glowa pomimo ze boli zeby moglo "wskoczyc" spowrotem :-)
 
tak się zastanawiam, ile czasu w sumie można przenosić? 2 tygodnie? ale czy wtedy trzeba chodzić do gina na kontrole? czy któraś z Was przenosiła?
 
Jak ci mija termin to lekarz prowadzący powinien Ci powiedzieć co i jak, chyba, ze wcześniej kaze ci chodzic na kTG do szpitala, wtedy szpital zdecyduje
 
reklama
10-12 dni po dacie idzie sie do szpitala na wywolanie. Dluzej nie powinni trzymac.
Ja przenosilam 5 dni. Cale szczescie wynaczona data wywolania mi przepadla - wyszedl sam :-)
 
Do góry