reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszy w przedszkolach!

reklama
Brat mi ostatnio mówił, że w przedszkolu, do którego chodzi bratanek są wszy i aż ciężko byłoby w to uwierzyć. Była oficjalna informacja, epidemia już się skończyła, ale sam fakt. XXI wiek, a problemy wciąż takie same.
 
Najgorsze jest to, że nie ma skutecznego sposobu. Jedno dziecko w przedszkolu złapie wszy, a za chwilę maja już je wszystkie dzieciaczki.
 
Dziewczyny, a znacie jakiś skuteczny środek na to paskudztwo? Nie chcę swojego synka nie wiadmo jakimi i iloma specyfikami traktować.... przecież jakby nie było to chemia jest.
 
Ja stosowałam kiedyś szampon Sora Forte i podziałało.
A mam pytanie.. przedszkolanki albo pani pielęgniarka w przedszkolu nie informują, jak się pozbyć wszy? to w sumie trochę dziwne. Uważam, że powinny mieć jakąś wiedzę na temat walki i profilaktyki wszy.
 
My też Sora Forte i Linicina (bezpieczny dla dzieci i ciężarnych). Na rodzicach zrobiła wrażenie informacja, że jeśli nawet profilaktycznie nie umyją głowy to mają szanse sami się zarazić i słowo daję, ze tego paskudztwa wcale nie musi być widać. U naszego dziecka zaczęło się od sladów ugryzień i wysypki na szyi i za cholerę nie wiedziałam , co to,a le ponieważ usłyszałam, że wśród dzieci jest wszawica umyłam jej głowę i wyczesałam kilka gnid i ze 2 owady. Okropne:(
 
My też Sora Forte i Linicina (bezpieczny dla dzieci i ciężarnych). Na rodzicach zrobiła wrażenie informacja, że jeśli nawet profilaktycznie nie umyją głowy to mają szanse sami się zarazić i słowo daję, ze tego paskudztwa wcale nie musi być widać. U naszego dziecka zaczęło się od sladów ugryzień i wysypki na szyi i za cholerę nie wiedziałam , co to,a le ponieważ usłyszałam, że wśród dzieci jest wszawica umyłam jej głowę i wyczesałam kilka gnid i ze 2 owady. Okropne:(

Ano okropne. I tak jak mówisz, nie zawsze widać te wredne istoty. Po tym jak umyłam włosy dziecku tym szamponem i zobaczyłam, co w nich było... Masakra jakaś.
 
reklama
reklama
Do góry