reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

przed in vitro

wszystkie dziewczyny przygotowujace sie do in vitro czekam na Was tutaj. Pilnie potrz

kejth

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wszystkie dziewczyny przygotowujace sie do in vitro czekam na Was tutaj. Pilnie potrzebne wsparcie.:szok::szok::szok:

reklama
Rozwiązania
0
Hej ! Ja juz jestem po IVF moge cos doradzic jesli ktoras z was bylaby zainteresowana

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Cześć, ja jestem zgłoszona do programu ale muszę jeszcze zrobić 3 inseminacje i dopiero kwalifikacja. Mam już za sobą kilka lat bezskutecznych starań, stymulacji, inseminacji, kilka razy się poddałam. W poniedziałek kolejna inseminacja.

Rozwiązania
0
cześć dziewczyny wczoraj miałam transfer jednego zarodka bo tylko jeden nadawał się a dzisiaj bardzo mnie boli podbrzusze i mam plamienia nie wiem czy to normalne może możecie mi coś poradzić bardzo była bym wdzięczna za jakie kolwiek informacje.

Jessie

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, ja też przygotowuję się do in vitro. Skończyłam brać tabletki Marvelon i od dzisiaj Gonapeptyl. Strasznie się boję co będzie dalej :( TSH mi skacze, endometrium za grube. Za kilka dni okaże się czy będziemy działać dalej czy nie :(

JoannaRak

Rozwiązania
0
hej Dziewczyny. Ja jestem po wstepnej konsultacji w klinice Invicta w Warszawie, teraz czekam na wyniki badan i tak juz za tydzien powinnam miec rozmowe z lekarzem aby ustalic jaki protokol. Mieszkam na codzien w Szwajcarii i caly ten zabieg brzmi dosc skomplikowanie dzielcie sie Waszymi opiniami. Pozdrawiam :) Asia

vadera

Rozwiązania
5
Oj , w końcu temat dla mnie i taki "umarty":( Nic to i tak się dopiszę. Witam, jestem tu nowa i również chyba potrzebuję wsparcia psycho. Końcówka menopuru i gonapeptylu (czuję się jak poduszka na igły!). W poniedziałek kontrola a w środę pickup. Badania, hormony, znów badania, złe wyniki, lepsze wyniki, gorsze wyniki... Wszystko to zniosłam, jak na mój gust, całkiem nieźle. Teraz kiedy wydawałoby się "z górki" jest jednak coraz gorzej:( Na ostatnim usg tylko dwa pęcherzyki, z którymi warto działać. Czyli (przy opcji, że podajemy dwa za jednym zamachem) mamy tylko jedno podejście... I w kółko głupie, czarne myśli typu: " A co jeśli ani jedna z tych biednych dwóch się nawet nie zapłodni?". Aaaaaa, ma ktoś sposób na pozytywne myślenie?

reklama
Do góry