reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co nam się przyda do szpitala itp :)

Tak poza oczywistymi oczywistościami to dla mnie najważniejsza była moja poduszka, której używałam też w trakcie ciąży, bez niej nie mogłam wygodnie siedzieć...
 
reklama
Dowiedziałam się tu o baaardzo przydatne mi drobiazgi :) za co bardzo dziękuje wszystkim przyszłym i obecnym mamom :)





xnw4dqk3ra0df1n0.png
[/url]
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
Octanisept do krocza? Hm pierwszy raz o tym słyszę. Rozumiem, że tak jak pępek, ma za zadanie wysuszać ranę po nacięciu krocza?
 
nie zapomnijcie też malutkich rękawiczek dla dziecka, czapeczek cieniutkich, rożka tutaj polecam feretti ja taki miałam, kocyk cienki bo w szpitalu ciepło jest, jak rodzicie zimą to może grubszy na wyjście i wtedy grubsze ubranka, malutkie pampersiki,kosmetyki ..
 
reklama
ja doatkowo do tego co piszecie zabrałam dreamer z feretti , który dostałam od koleżanki. Sprawdził się naprawdę znakomici, gdy przyszła pora karmienia naprawdę dreamer okazał się super :)
 
Do góry