reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co powinno się znaleźć w tarbie do szpitala.

U mnie to chyab bedzie tak,
-szlafrok
-pizamka
-szczoteczka, pasta
-szampon
-szczotka do wlosow
-pantofle

No i dla dziecka
-ubranka

Reszta, kosmetyki dla dziecka, pampersy, koszula do rodzenia itp daja w szpitalu. Nawet dostaniesz pare rzeczy na wysjcie.
 
reklama
u nas tez sie dostaje koszule do porodu, podklady poporodowe czy jak to tam sie zwie, a dla dziecka wszystkie kosmetyki sa na miejscu i tez dostaje sie mala "wyprawke" na wyjscie
 
Karen wiem... Tak sobie tylko zazartowalam, bo fajnie wyglada jak sie tylko raz szybko przeczyta ;)
 
Zastanawia mnie jedno jeśli już szpital nie daje koszuli do samego porodu to jaką zabrać, nie wiem czy przy takim porodzie to dużo krwi...będzie zachlapana ta koszula bo jeśli tak to muszę poszukać jakiejś starej do wyżucenia.Jak to jest?
 
Karen ja dzisiaj dokładnie o tym samym pomyślałam. A od męża nie wezmę bo on wszystkie ma czarne QRCZE ! Muszę w takim razie kupić sobie jakiś T-SHIRT w rozmiarze XXL :-)
 
Jolik, a co za różnica, że czarne???
Ty myslisz, że to ma jakiś wpływ na to, że.... ten no.... ojciec dziecka nie pozna???
cholera, ja mam żółte... i jak ja się z tego wytłumacze...  ::)
 
reklama
Do góry