reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co powinno się znaleźć w tarbie do szpitala.

reklama
No niestety. Ale z drugiej strony to dla naszego dobra.
Najciekawiej jest, jak po porodzie niekoniecznie dobrze Ci się goi i masz konsultacje: 3 lekarzy pochyla się nad Twoim kroczem, a czasami to studenci są i też chcą.
Ale im możesz powiedzieć, że sobie nie życzysz, to wtedy usłyszysz dopiero.
 
Ja jak miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej to leżałam na fotelu cały obchód na czele z ordynatorem zaglądał mi między nogi.Jakieś 10 osób.I też musiało być
 
;D...też byłam w szoku... ale uzasadnienie jest takie, że w ten sposób najszybciej można wyczuć zakażenie grzybicze... hehe
 
malgosia_76 pisze:
a czasami to studenci są i też chcą.
Ale im możesz powiedzieć, że sobie nie życzysz, to wtedy usłyszysz dopiero.

jezeli szpital nie jest szpitalem klinicznym (przy uczelni - jak zwal tak zwal :)) to masz pelne prawo odmowic obecnosci studentow podczas jakichkolwiek zabiegow czy badan; tak jest przynajmniej w gdansku :)
 
Idzia, wszedzie tak jest, ale jak masz bóle parte, to juz chyba nie czytasz dokładnie co Ci daja do podpisania, tylko walisz parafkę gdzie popadnie, żeby Ci tylko spokój z pierdołami dali.... :)
 
reklama
Wiem,że to może brzmi okropnie, ale nie jest tak strasznie jakby się mogło wydawać.Zobaczycie, bedzie wam wszystko jedno czy zajrzy w podpaskę czy nie.Każda chce jak najszybciej iśc z maleństwem do domu i zrobi co jej karzą.Ja na początku byłam trochę zakłopotana ale potem grzecznie i bez oporów odsuwałam kołdrę i pokazywałam wkład.Przeżyjemy bo wszystko dla naszego i dzidziusia dobra.
 
Do góry