reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co zwiazane z porodem jest tutaj :-)

Łaniu stanowczo mniejszy rozmiar, bo przeciez w szpitalu nie bedziesz miała już "bebzonka" a na pewno brzusio nie bedzie odstający hihi
 
reklama
Minka- na to licze, ze po porodzie wroce odrazu do moich chociaz 65 - 68 i wskocze w normalne ciuszki.. ale to pewnie za pol roku...:-( Z tego co pamietam, to Ty chyba teraz kolo 60 wazysz i nie za wysoka jestes? I jaki rozmiar n Ciebie pasuje? S? M?
 
Łania fajny bten komplecik.Ja juz kupilam szlafrok,nie jest gruby ale i nie za mały wcale.No ale najwazniejsze ze do torby sie zmiescil.No a kapcie mam rozowe choc szlafrok zielony:sorry2::sorry2::sorry2:no coz juz nie bede kolorow teraz szukac odpowiednich.:-D
 
Łania ja ma teraz jakies 75kg i 168cm i mam L ale myśle ze M też było by dobre tylko że ja lubie lekko obcisłe rzeczy a moja mama woli tzn. worki i kupiłam mi L
 
Bardzo ładny ten komplecik :tak::tak::tak:
Łania wolałam być przygotowana, dlatego spakowałam sie wcześniej.

Ola moje kapcie też roznoszą w domu delikatny smrodek gumy :-D:-D:-D stoją sobie teraz na tarasie i sie wietrzą :-D:-D
 
Iwonka - no w sumie nie na rewie mody idziemy, wiec jakos sie przezyje ten rozowy z zielonym.;-) Chociaz wiadomo... wyglad poprawia samopoczucie czesto.

Minka - dziekuje Ci bardzo za odp. w takim razie zakupie sobie L, bo troche wieksza jestem od Ciebie, a szukam czegos pomiedzy czyms dopasowanym, a workiem.:-D

Polu - i slusznie.. ja sie zbieram od dluzszego czasu do pakowania i prania... moze jutro.:-D
 
U mnie będzie niebieski szlafroczek i zielone kaputki z różowym kwiatkiem :-D
Jesli uda mi się trafić niebieskie to jeszcze dokupię, ale już dzisiaj nie wybrzydzałam... najwyżej będzie kolorowo i wesoło
 
dzieki, kobitki. jakos udalo mi sie to wszystko upchnac :szok: oczywiscie troche zweryfikowalam te liste, niektore rzeczy maz dowiezie, albo dopakuje z czasem.
nie bralam jeszcze kosmetykow, to na ostatnia chwile.. ale w sumie sporo tego bylo i tak :-D ciuszki dla dzidzi wzielam, pieluchy tetrowe, kocyk, podklady dwa dla malego, pampersy, dla siebie dwie koszule i t-shirt, w ktorym bede rodzic (mezowski, sluzyl podczas porodu Fiolka tez :-D), klapki do chodzenia i japonki pod prysznic.. reczniki dwa i jeden malutki, do zwilzania buzi czy cos.. chusteczki dla babelka..

co do szlafroka ja mam superancki, ciemny bez z rozem, dostalam od rodzicow na zeszly porod i go uwielbiam :-) troche gruby, ale przydal mi sie ostatnio bardzo i nie bylo mi w nim goraco. do tego tzw. jednorazowe kapcie rozowe ;-) za 5zl z auchana, zostawie je tam, bo rozsypia sie pewnie w te kilka dni ;-)
ale zgadzam sie, nie ma co robic rewii, jakos to naprawde sie wtedy wydaje niewazne :rofl2: ja zupelnie nie myslalam o wygladzie swoim i innych, chociaz na codzien raczej zwracam na to baczna uwage :-D
dlatego wzielam stare, zmechacone juz troche skarpetki grube w owieczki, hehe, czarno - rozowe, ktore nijak mi do stroju nie pasuja :-D

zreszta pizamy mam ohydne :-D i tez mam to gdzies. nie moge znalezc nic ladnego, wiec mimo, ze mialam w planie, nic na razie nie kupuje i zostane z tym, co mam.
 
reklama
aha, dla tych, co biora ciuszki dla maluchow - dobrze zapakowac jeden, pierwszy komplecik osobno, razem z czapeczka, pieluszka itp, zeby latwo bylo znalezc poloznej w torbie, jak bedzie czas :-)
 
Do góry