reklama

wszystko dla domu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez żużaczek, 7 Luty 2006.

1. żużaczek

żużaczek Gość

zeby nie zasmiecac watku glównego proponuję nowy w którym bedziemy mogły dzielić się ciekawymi pomysłami odnosnie czterech katów. Wielkanoc "za pasem" to przyda sie trochę fajnych pomysłów na dekoracje swiateczne, moze jakies pomysły racjonalizatorskie do pokojów dziecinnych....

2. żużaczek

żużaczek Gość

a to plany naszego domku
    parter:
    poddasze:
    i elewacje

3. reklama
  4. żużaczek

żużaczek Gość

ale kiepsko widac :mad:

5. anda55

anda55 Fanka BB :)

ŁAŁ a ile to cuceńko ma metrów? To ja myślałam, że w moich 70 możemy się ganiać, alke widzę,ż to jest dopiero potęga. ;D

Wątek super- strojenie mieszkania to moja passssjjja.

6. żużaczek

żużaczek Gość

Domek nie jest duzy. Ma 8,6 x 11,5m (część mieszkalna. Bez podpiwniczenia. Stwierdzilismy ze tam tylko graciarnia by sie robiła.

A ten pokoj z balkonikiem (na elewacji) ro pokoj Witonia :laugh:

7. agata806

agata806 Fan(ka)

A tak będzie wyglądał nasz dom (tylko w oryginale brak tych drzew, ale za 20 lat :p)

8. domicela

domicela Fanka BB :)

Agata bardzo nowoczesny projekt, mnie się podobają takie stare z duszą ,np obrośnięte dzikim winem coś w stylu sielska wieś , jakis dworek. W ogóle podobają mi się stare rzeczy z przeszłością , ja jestem taki chomik sentymentalny ;D ;D

9. żużaczek

żużaczek Gość

agata widze, ze preferujesz styl nowoczesny. Ja klasyke "na wierzchu i w srodku"czyli "arszenik i stare koronki" ;D ;D Moze dla tego, ze tyle nowoczesnych projektów musialam zrobic, ze mi się odechciało ;D ;D Ciekawie będzie z Toba rozmawiac, bo jak z kolezanka porównywałysmy co planujemy to wyszło, ze nawet ta sama glazurę wybrałysmy (wczesniej sie nie naradzałysmy, po prostu tak wyszło) ;D

10. reklama
  11. agata806

agata806 Fan(ka)

domicela mi też podobają się z jednej strony stare klimaty, najbardziej chyba międzywojnie, a z drugiej strony domy bardzo nowoczesne z płaskim dachem, ale w okolicy nie ma takich domów, wszystkie domy nowe, ale takie zwykłe więc nasz zupełnie nie pasowałby do okolicy. Ten nasz to takie połączenie tego co jest w okolicy z domem nowoczesnym. Klasyka zupełnie odpada.

12. agata806

agata806 Fan(ka)

Żużaczku a nie wiem czy widziałaś ostatni numer czasopisma łady dom. Tam jest taki klasyczny dom, piękny i niezwykle dopracowany wewnątrz, zresztą właścicel to chyba architekt ;D. Z klasyki u nas w domu to będzie gabinet a reszta zobaczymy. Jak znajdę rzuty to wkleję.

Poleć forum