reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

moja kolezanka umie szyc patchworki i naszywac falbanki do narzut które sama robi..... ate teraz ma jednego malego urwisa który by się chyba przez maszyne przeszył jakby do niej usiadla ;D ;D
 
reklama
moze widzialyscie gdzies jakies ładne witraże styl secesja albo art-deco. Potrzebuje wzoru na drzwi rozsuwne miedzy kuchnią a jadalnią.
Tak szukami i szukam a skończy się chyba na tym, ze sama go zaprojektuję bo najbardziej to bym chciała, zeby był z kocim motywem. Bo bieramy koty z mężem
 
Dziewczyny, a może podpowiecie mi co można namalować we wnęce dla maluszka. Narazie maluch będzie miał kącik w naszej sypialni, za jakiś rok przeniesiemy go do pokoiku i tam będzie rządził. Mój mąż maluje więc z wykonawcą nie ma problemu, problem jest co namalować by było przytulnie.
.png
 
JA BYM NAMALOWAŁA KOTKI A JESZCZE LEPIEJ WYKONAŁA BYJ JE Z TYNKU STRUKTURALNEGO I POTEM POMALOWAŁA. tAKIE BARDZO PROSTE SYLWETKI
... no ale ja mam hopla na punkcie kotków.....
 
Pokoje dziecięce podobają mi się takie jasne. Tylko większych zdjęć mi się nie udało znaleść :p.
furhumphrey2hk.jpg

furprovencal03qb.jpg
 
Ja to bym chyba chciała:
1. unisex - ptaszki na drzewie, tak edukacjnie na przyszłość,
2. dla dziewczyny polana z drobnymi białymi kwiatkami typu rumianek, konwalie i z jakimiś różowymi,
3. dla chłopaka - ciuchcię ::)

No i widzicie ja nie umiem się na nic zdecydować
 
my pokoju z katalogu na pewno mieć nie będziemy :), ale ja sobie wymysliłam tak :
mebelki sa ciemnoniebieskie, do tego jakaś dziecięca tapeta kolor żółty, pomarańcz, nad łóżeczkiem na suficie gwiazdki fluorescencyjne i koniecznie jedna ściana biała, jak tak miałąm jak byłam mała i to była ściana po której z bratem mogliśmy rysować i mazać do woli :D, na pewno nie bęzie odkrytych półek, bo ja mam alergię na kurz, więc na maxsa zabudowane, albo pudła z Ikei na ierdołki
 
Gaga moi znajomi zrobili nad łóżkiem niebo z materiału ciemny granat z gwiadkami. Wygląda super. A co ścian do malowania to nam z bratem jedna nie starczyła ;D. Do malowania świetnie nadawała się również sypialnia rodziców ::).
Mi się podobają takie pokoje dla dzieci ale te meble są strasznie drogie więc jak już będziemy szukać czegoś podobnego. Teraz pokój małej to zarówno nasza garderoba, więc poza łóżeczkiem i pieluchami nie ma w nim nic dziecinnego.
 
gaga Bogucha ma tak pokoj zrobiony. Niebieskie meble i żólte ściany. Wyglada to swietnie (dodatki tez niebieskie - nawet ramy od obrazkow). Jak sie przeprowadzimy to meble dostana się Witoniowi i on będzie miał pokoj w tych kolorach a u Boguchy to juz troche na młodziezowo trzeba bedzie zrobic.
 
reklama
Na dzis mam kilka pomysłów na sypialnie. :)

Ja mam w sypialni ściany trawa morska, zielony dywan, zielone zasłony w tulipany i kapa na łóżko pikowana wanilia w rózyczki. meble czereśniowy fornir.

sweetvanilla0ab.jpg


syp5at.jpg


sypgreen4kx.jpg


sypialnia6ix.jpg


poduszki0xh.jpg

 
Do góry