reklama

Wszystko dla maleństwa

wrublik7

maj'08 grudzień'10 maj'12
Miasto
Ol-ek
Rozwiązania
0
może to dlatego że ja się wychowałam sama bez barbie, a u szwagierki dziewczyny mają/miały kolekcję tych lalek w liczbie ponad 70szt. (!) i wszystkie były ciekawe póki były nowo kupione, potem traciły ubrania, włosy stawały się poszarpane... a te wszystkie cycki sterczące jakieś bardzo nie dziewczęce...

reklama

krolcia

Fanka BB :)
Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Ja miałam jedną barbie ale szału nie było:no:. To raczej moja mama miała na tym punkcie fioła i uszczęśliwiała mnie na siłę nowymi kieckami dla barbie podczas kiedy ja szlajałam się z chłopakami po drzewach, dachach i bunkrach he he.:-D

cwietka

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja też miałam jedną i to była jedna z dwóch lalek, która nie dorobiła się trupiego makijażu. Miałam głupi zwyczaj malowania flamastrami wszytskich lalek. Były po takiej zabawie do wyrzucenia :-D Ale ulubione były właśnie klocki lego. Nie miałam tych wszytskich gotowych figurek i robiłam sobie sama ludziki z tych zwykłych klocków.

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Oooo tak lego:tak:! Całe pudło ma Mateusz po mnie i moim bracie. No i ja kocham puzzle! Mateusz nie odziedziczył tego zachwytu po mnie:no:. Może choć Daniel będzie je lubił...

Smile_

Antek, Franek i Staś
Miasto
Wroclaw, Poland, Poland
Rozwiązania
0
Wiolcia - Miki tez bawi się autami, garażem, ciuchciami :) Kiedyś powiedziałabym że to nie możilwe a jednak niektóre dzieci lubią takie nie dzidziusiowe zabawki :)
Mój Antek ma ogólnie zamiłowanie do aut. Na wiosnę będzie trzeba zamykać bramę na ulicę na klucz, bo jak widzi, że coś jedzie to jest w stanie się pod to rzucić. najważniejsze to kółka. Kółka fajne są. Kręcą się. W szoku jestem, że on się tak bawi wszystkim co ma kółka. Ma całe pudło autek. O takich plastikowych 12+, po takie z Lego Duplo. Ma nawet Lexusa i BMW zdalnie sterowane + Lamborghini Galardo - takie modelowe... ale to pomysł męża był.

Poza tym furorę robią klocki, bo można układać je na siebie i robić wieże. Kiedyś byliśmy na etapie rodzic stawia-dziecko burzy. Teraz jest dziecko stawia-rodzic burzy. Mały układa i wskazuje kto ma zburzyć wieże... :eek:

ewa86

Mama Trójki
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Rany, a ja próbuję ostatnio Franka namówić na zabawę klockami albo autami, ale on przez cały dzień potrafi czytać książki...:/ Siedzi sam w pokoju, naokoło siebie ma mnóstwo książeczek z obrazkami i przegląda jedną po drugiej. Autentycznie - od paru dni nie tyka NIC innego! Chyba się zacznę martwić ;)

wrublik7

maj'08 grudzień'10 maj'12
Miasto
Ol-ek
Rozwiązania
0
Ewa podrzuć mu książeczkę z której wyczyta o zabawach w klocki, zresztą w kogóż on by się wdał jak nie w mamusię, co gryzie non stop książki

*Yvona*

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
sun te maty to naprawde kapitalna sprawa ja polecam bardzo

a co do barbie to ja nei miała i pewnie dlatego teraz sie bawie z Paula-ona póki co woli bobasy i dobrze bo barbie to takie dla starszych wg mnie Dla PAulinki to frajda ją rozebrac i tyle... rzuca w kąt a mama ma frajde z ubierania.... ale wolimy bobasy bo mozna im wkładac pieluchy Alusine:D:-D

Tola81

Miasto
Sudety/ Kraków
Rozwiązania
0
Dziękuję dziewczyny za odpowiedz na temat pieluszek wielorazowych i bielizny. Już się przekonałam. Pieluchy - nie taki diabeł straszny jak go malują a bielizna też w porządku, wystarczyło a nawet za dużo zakupiłam.
Pozdrawiamy
A&A

reklama

agushka

Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym umieścić u Was ogłoszenie - jeśli moderator uzna, że do usunięcia - nie ma sprawy :)

Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 564154Zobacz załącznik 564155Zobacz załącznik 564156Zobacz załącznik 564157Zobacz załącznik 564158Zobacz załącznik 564159Zobacz załącznik 564160Zobacz załącznik 564161Zobacz załącznik 564162Zobacz załącznik 564163

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019