reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością

na razie kupilam sobie zwykłą najzwyklejszą oliwkę dla bobasów. Będę się nią smarowała i dodawała do kąpieli. Jak będzie mi przeszkadzało, że jest tlusta może zdecyduję się na jakieś inne specyfiki. W każdym razie i tak nie mam zbyt dużej nadziei no to, że uniknę rozstępów, ale na razie się nie poddaję:-)

Najchętniej poszłabym już na ciążowe zakupy. Nie jestem w najlepszej kondycji, więc mam wrażenie, że szybko będzie u mnie widać brzuch. Ale poczekam do wyników pierwszego usg. Jestem zapisana na 2 lipca. To będzie pierwszy dzień 8 tc, więc usłyszę już serduszko:happy2:
 
reklama
ja w pierwszej ciązy używałam specyfików na rozstepy i oliwke ale niestety mam wielkie rozstępy od spodu brzuszka, które zobaczyłam dopiero po porodzie, ale nie stresuje mnie to... są to są... taki urok ciązy...
 
Moja siostra stosowała oliwke dla dzieci i rozstępów nie ma. :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny zaszalałam i zakupiłam sobie płaszczyk na zimę. Wiem, że za szybko, ale jak zobaczyłam promocyjną cenę to zaryzykowałam. Dzisiaj przyszedł i jestem zachwycona:tak:. Zapłaciłam 159zł, a płaszczyk jest śliczny. W moim rozmiarze (L) był morski kolor. Nawet bez brzuszka bardzo ładnie w nim wyglądam. Zakładałam na siebie dwa swetry i spokojnie się mieszczę w rękawie. Rękawy są długie(a ja zawsze miałam z tym problem, bo mam długie ręce). Nie jest bardzo ciepłe, ale podobno w ciąży nie jest tak zimno, a w razie czego założę kamizelkę i będzie ok. Polecam Wam serdecznie, bo wcześniej kosztował 269zł, a 110zł piechota nie chodzi. Podaję linka: P
 
świetny płaszczyk:) a mi się spodobało poncho na tej stronce, w ogóle fajne rzeczy tam są, choć nie tanie ;)
 
reklama
Do góry