reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością

wkurzylam sie bo zamowilam spodnie i wlasnie przyszly, co sie okazalo ze wzielam za duzeeeee ze 3 mnie mogly by tam wejsc hehe dobrze ze nie duzo zaplacilam za nie, teraz bede musiala meza namawiac zeby je sprzedal na ebayu hehe nigdy wiecej nie kupie spodni przez neta!!!
 
reklama
a ja nie raz kupowalam spodnie i bylo oki, z tym ze dokladnie sprawdzalam wymiary jak byla aukcja gdzie byl podany rozmiar to nawet jak mi sie podobaly to nie bralam bo roznie jest musze miec wymiary i wtedy mierze ze swoimi jak sie zgadza to kupuje jak na razie nie mialam wpadki.
 
Byłam wczoraj w C&A i są przeceny dżinsów ciążowych. 37zl, przecenione ze 159zł. Polecam!!:-)

Oj. a ja wczoraj kupiłam w h&m za 149zł :zawstydzona/y:
Nie wiedziałam że w c&a też mają ciążowe ciuchy a już potrzebowałam kupić więc wlazłam do pierwszego lepszego h&m. Ale są super i myślę, że mi dobrze i długo posłużą (może nawet całą ciążę ;) )

Acha. I olejek kupiłam przeciw rozstępom. Taki z rossmanna, różowa butelka. Jeden chyba mają taki. Bo mi już na piersiach chyba wyłażą, albo mi się przewidziało z przewrażliwienia ;p
 
Claudia85 super ten sklep happy mum i nawet jest jeden u mnie w trójmieście, na razie nie potrzbuję, ale moze coś tam zakupię, chętnie :-)
A co do zapobiegania rozstępom, to ja uzywam olejek Mama Mio Tummy Rub, (babyboomki z UK moze znaja) :-) w II trymestrze dokupię jeszcze butter z mama mio, albo krem Mustele apteczny.
 
Ostatnia edycja:
odpada raczej nie poleca sie wiesz w wileu zakladach robia depilacje i sie nie przejmuja wazna tylko kasa.
 
Ja woskuje teraz i tez woskowalam w pierwszez ciazy. Owszem skora moze byc bardziej wrazliwa takze warto wyprobowac maly kawalek i zobaczyc jak skora zareaguje.

ASW1 a co ma wskowanie wspolnego z skurczami?
 
Bol woskowania = stress ktory moze wywolac skorcze i przedwczesny porod? czy to nie lekka przesada? przeciesz to nie niewiadomo jaki wysoki pzoiom stresu, zreszta ja nawet nie wiem czy to mozna nazwac stresem
mnie zawsze boli ale i tez woskowanie relaksuje tak jak i inne zabiegi kosmetyczne

a wosk nie ma zadnego wplywu na plod
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anja nikt Ci przeciez nie mowi ze mas znie depilowac, ja osobiscie rowniez z wosku zrezygnowalam przerzucilam sie na golarke i woskownice z depilatorem odstawilam. i tak samo jak asw1 nie robie klientka ktore sa w ciazy bo nie chce miec nikogo na sumieniu. kazdy ma wlasne ale odkad pamietam jeszcze podczas zajec uczulano nas ze woskowac w ciazy nie mozna. a skurcze maja do tego, ze po pierwsze, a bol podczas depilacji powoduje stres, którego przyszła mama powinna unikać. Po drugie, rozgrzany wosk działa drażniąco na ścianki naczyń krwionośnych i może sprawić, że trwale się rozszerzą. a samo odrywanie paskow rowniez jest gwaltownym i inwazyjnym (w minimalnymu innych w wiekszym innych stopniu) ruchem, ktory moze wywolac rozne odczucia. i uwierz mi woskowanie moze zaszkodzic, albo i tez nie ale po co ryzykowac.
 
Ostatnia edycja:
Do góry