reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością

vikiigus, jak czytałam, to przypomniała mi się opowieść mojego ojca, kiedy odwiedzał Chiny, w hotelu miał elektroniczną toaletę z mnózstwem przycisków, nie bardzo wiedział jak używać hehehe, no i jeden przycisk był od mycia tyłka, czego te chińczyki nie wymyślą :)))
 
reklama
vikiigus, jak czytałam, to przypomniała mi się opowieść mojego ojca, kiedy odwiedzał Chiny, w hotelu miał elektroniczną toaletę z mnózstwem przycisków, nie bardzo wiedział jak używać hehehe, no i jeden przycisk był od mycia tyłka, czego te chińczyki nie wymyślą :)))

nie mogę sobie wyobazic urzadzenia do mycia tyłka :-D
 
Ja jak ostatnio kupowaliśmy nową deskę sedesową, to widziałam w sklepie takie tańsze modele bez pilota, z obsługa ręczną, zastępujące bidet, tylko do nich trzeba wodę doprowadzać.
 
moja znajoma ma cos takiego dostała gratis do kolektorów słonecznych i ogrzewania podłogowego tylko że ona ma z miękką deską podgrzewaną i do tego z masażem <wow> jak widziałam to po raz pierwszy to nie wiedziałam jak używać żebym nie właczyła jakiś dziwnych rzeczy :p
 
juz dawno chciałam dodać ,że ten trymer brauna to rewelacja ! (...a może pisałam...)
Naprawdę polecam - teraz tylko pozostaje mi zatrudnic barbera czyli mojego męża , bo sama nie daję rady - nawet przy lustrze - ale to co udało mi się usunąć - rewelacja - zawsze były jakieś krostki , zacz\erwienienia itp- a teraz zero!
 
reklama
neta, ja mam 2 paczki podkładów poporodowych Hartmann i jeden taki podkład na łóżko, ja miałam ogólnie obfite miesiaczki i tendencję do długich krwawień, więc wolę te podkłady, choć wiem że niektóre dziewczyny chwalą sobie zwykłe podpaski, tylko takie na noc
 
Do góry