reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością

Nam w szkole rodzenia położne wręcz "kazały" zakupić takie MEDELA OSŁONA PIERSI WARSZAWA (1403252490) - Aukcje internetowe Allegro
W sumie warto bo to jednorazowy wydatek na całą laktację, a do piersi dociera powietrze dzięki tym dziurkom i nic się nie przykleja do sutków. Ja je przymierzałam do stanika do karmienia i jakoś mocno się nie rzucają w oczy. Piersi takie pełniejsze są :))))Przynajmniej mi tak leżą :)
Na noc to pewnie tak jak pisała viki one się nie nadają bo może się wylać ale mam zapas jednorazowych jonsona. Dobrze, że piszecie o nich dobre opinie bo nie musiałam jeszcze ich stosować a mam całą paczkę w domu.
 
reklama
mam zapas jednorazowych jonsona. Dobrze, że piszecie o nich dobre opinie bo nie musiałam jeszcze ich stosować a mam całą paczkę w domu.


paczka wkładek w ilości 60szt canpol starczyła mi chyba na 5 dni:-) nie da rady chodzić z przemoknietymi w czasie nawału...cycki są dwa - więc tak naprawde te 60 to tylko na 30 razy , a wkładki musiałam zmieniac prawie tak czesto jak pieluchę Viki:-D
a teraz chyba tez kupie johnsona, bo już nie mam w domu żadnego zapasu:-(
 
z wkaładek kupiłam ostatnio Penaten- w sumie tez johnsona tylko drogie są bo zapłacilam 20zł za 30szt- musiałam już u kupiłam w pierwszej aptece...

ja tez chciałam doradzic w sprawie poporodowych majtek - jak juz to te pakowane po2szt wielorazowe - są z fajnej bawłnianej siateczki , mozna prać i powiem szczerze tak sie przyzwyczaiłam , że jeszcze je noszę - wyglądają a seksualnie oczywiście :-)

te jednorazowe - są do czasu zuzycia (nie mozna prać), bo oczywiście są to zwykłe gatki tylko z takiej mało przyjemnej fizeliny - myślę ,że też gorzej oddychają ...generalnie czuje sie jak się nosi - jak dal mnie mało komfortowe - nie polecam - ale oczywiście jak dla mnie;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewitka, ja mam z tej firmy koszule, też kopertowe, ale inny model, kupiłam w rozmiarze L, są dobre, a ważę teraz 74 kg, nie rozciagają się, więc myślę że jak schudnę ( na pewno schudnę!! :)) to też będą dobre
 
Do góry