reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością

XXI wiek, a tu tyle trzeba czekać aby poznać płeć :-)

A mnie wczoraj ugryzła osa i ogólnie pachnę cebula i czosnkiem (bardzo zmysłowo), bo wszyscy mnie ratowali i co chwilę mi coś na to ugryzienie 'przymocowywali' :-D
 
reklama
Mi włosy wypadają garściami. Biorę witaminy, jem owoce, stosuję odżywki i ostatnio je podcięłam, ale nic nie pomaga. Cera coraz gorsza:-p a paznokcie mi się szybko łamią, ale to zasługa pracy, bo często zakładam rękawiczki i myję ręce środkami antyseptycznymi. Może teraz w II trymestrze to się poprawi.
 
jeżynka może niech Ci lekarz zrobi wnikiwe badania z krwi? Bo genarleni w ciąży powinnaś mieć ładniejsze włosy i pod wpływem estrogenów - gęściejsze, mniej wypadają. JA prawie łysiałam 3 miesiące po porodzie! To był dramat, na szczęscie po 3 miesiącach przeszło i znów mi włosy gęścieją :)))
 
Miałam robione badania krwi i wszystko w porządku. Niestety nie każdy w ciąży promienieje. Znam dziewczyny, które wyglądały niezbyt urokliwie, a od niektórych nie mogłam oderwać oczu bo piękniały, to chyba zależy od hormonów. Moja cera z każdym dniem coraz gorsza, jak dzisiaj spojrzałam w lustro to ciągle coś nowego się mi pojawia, ehhh... jak nastolatka:-p
 
jeżynka głowa do góry! Co do cery, znam ten ból, w pierwszej ciąy włosy miałam super, ale cerę paskudną :( Na żuchwie, po obu stronach twarzy miałam mega pryszcze, oczywiście nieumiejętnie się z nimi obchodziłam i zostało mi parę blizn. Kosmetyczka za każdym razem jak mnie widziała, to mnie dobijała, i mówiła, że nigdy takiej cery nie widziała u ciężarnej! a mnie szlak trafiał :) W tej ciąży póki co nie jestem pryszczata, ale wszystko przede mną!
Wiesz, jest taki krem dla dzieci na odporzenia Sudocrem i on jest świetny na takie niedoskonałości, polecam! a potem przyda się dla maluszka :)
 
ja też mam problemy z cerą ale to trochę chyba od kosmetyków które do niedawna stosowałam, a może też chormony. Ostatnio słyszałam że jak się ładnieje to na chłopca a brzydnie na dziewczynkę:D ale nie wiem na ile to prawda bo moja mama posobno miała bardzo ładną cere i włosy jak ze mną była w ciąży:)
 
Hej dziewczyny. Ja tez mam problem z cera i wlosami.Szybko sie przetluszczaja no i te male czerwone pryszcze :p. Moja kosmetyczka poradzila mi maseczki ogorkowe i jakos narazie pomaga mi w jakims stopniu . To dopiero 14 tydzien a co bedzie za pare m-cy? hihi nawet nie chce mi sie o tym myslec.
 
Miałam robione badania krwi i wszystko w porządku. Niestety nie każdy w ciąży promienieje. Znam dziewczyny, które wyglądały niezbyt urokliwie, a od niektórych nie mogłam oderwać oczu bo piękniały, to chyba zależy od hormonów. Moja cera z każdym dniem coraz gorsza, jak dzisiaj spojrzałam w lustro to ciągle coś nowego się mi pojawia, ehhh... jak nastolatka:-p

mi też daleko od promieniowania:)))
coraz grubsza,brzuch jak 5 miesiąc,pryszcz na pryszczu:)))
 
no i u mnie to samo, pryszcz na pryszczu, jeszcze w sobote mi zimno wylazłooo :(

zastanawiam sie nad kosmetyczka i peelingiem kawitacyjnym, czy któraś z was moze próbowała? nie chciałabym "przedobrzyć"
 
reklama
Ja zaczęłam robić sobie maseczki i peelingi w domu i widzę, że skóra się poprawia;-) Wiem, że u kosmetyczki nie wszystkie zabiegi są wskazane, najlepiej więc powiedzieć, że jest się w ciąży i Ci powie co możesz, a co nie możesz.
 
Do góry