reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
Moim faworytem wśród wózków jest Jane Carrera jak na razie. Co do ubranek, to na pewno kupie już coś za jakiś czas by rozłożyć wydatki w czasie:-)
 
A ja chyba postawię na x landera xa lub xq.Nie chcę kupować drogiego wózka trzy funkcyjnego z tego względu że szybko zamienię go na spacerówkę Maclarena która jest rewelacyjna,leciutka,wszędzie się mieści i sama prowadzi.Moim faworytem jest maxi cosi mura ale ze względu na cene wybiorę x landera.Mieszkam w mieście,w domku więc z wnoszeniem nie będzie problemu.
 
karola. de mam takie samo podejście do wózka głęboko spacerowego, oby przetrwać kilka miesięcy zimy, a na lato lekka spacerówka. to jednak wygoda, od momentu kiedy Piotrusia przeniosłam do niej, nie wyobrażam sobie funkcjonowania.
 
ja tez narazie nie bede robila zakupow bo nie znam plci, ale jesli bedzie to chlopczyk to mam ciuszki po synku wiec tylko dokupic pare rzeczy i luz. a jesli dziewczynka to wtedy wiadomo, pewnie bedzie trzeba sie zaopatrzec w rzeczy dla kobitki :) wozek, fotelik itp tez naszczescie mam po synku, wiec juz nie bedzie tyle wydawania pieniazkow jak za pierwszym razem.
 
Moj typ wózka dla maluszka to Quinny Buzz 3 + Fotelik Maxi Cosi Cabrio + koło trekingowe
Wybór padł na ten model, gdyż jest chyba najbardziej zwrotnym wózkiem z jakim mialam do czynienia, poza tym w szybkim tempie sie sklada i zajmuje malo miejsca. Jako baby consultant musze czesto przemieszczac sie po miescie i robie to samochodem. Tak wiec godzinka tu godzinka tam. Zależy mi zatem aby złożenie czy rozłożenie wózka zajmowało jak najmniej czasu. Poza tym wózeczek jest przystosowany typowo do miasta, gdzie bedziemy spedzac najwiecej czasu. Uwielbiam jednak chodzic po górach i organizowac wszelkie wypady za miasto. I tu znalazlo sie rozwiązanie!! :) Quinny zaprojektowal specjalne kolko trekingowe dla buzza :)
Fotelik wiadomo dlaczego. Malutki dzidzius bedzie raczej w foteliku, ten mozna latwo zamontowac na stelazu buzza. poza tym nie jestem skłonna do gondolek, gdyz dziecko i tak lubie jak go wkolo wszaystko otula a fotelik jest jednak bardziej przytulny :p Wybór padł na Maxi Cosi Cabrio, gdyż jest on najwyżej w testach bezpieczeństwa.

Taki komplet kosztuje ok:
-Quinny Buzz 3 1900 zł
-Maxi Cosi Cabrio 550 zł
-Koło trekingowe 250 zł
-Baza Family Base 700 zł

Cholera jakie to wszystko drogie w Polsce! Sprawdzilam cene tutaj kosztuje polowe mniej. Czy to mozliwe??

Co do ciuszkow to caly czas mnie korci zeby cos kupic no i kupuje, ale nie dla siebie tylko dla kolezanek ;-). Te ciuszki sa takie slodkie...
 
Anecik81 w Polsce niestety wszystko jest droższe. Gdybym miała możliwość zakupienia tych rzeczy za granicą i w miare niedrogą przesyłke to od razu pewnie bym sie decydowała. Niestety szara rzeczywistość. Ale cóż tam i tak moim zdaniem te przedmioty warte są tej ceny a jak uda sie kupic taniej to super :)
 
No pewnie, ze warto. Jak trzeba kupic to trzeba nie ma dyskusji. Tylko sie tak zastanawiam czy mnie by bylo stac na dziecko w Polsce skoro tutaj ledwo ledwo.
 
No pewnie, ze warto. Jak trzeba kupic to trzeba nie ma dyskusji. Tylko sie tak zastanawiam czy mnie by bylo stac na dziecko w Polsce skoro tutaj ledwo ledwo.
Oczywiście, że by było stać. Moja teściowa powtarza, że pewne sytuacje wymuszaja pewne ruchy, ktore jak byś np. nie spodziewała się dziecka nie wykonałabyś.
Ja robię sobie liste wózków, które chcę zobaczyć:
1.Jedo bartatina(na paskach)
2.Musty Urban Rider
3.Jane Carrera pro(ten naj mniej mnie zachęca, bo w zimie, kiedy urodzimy to ciężko widzę by takie małe kółka dały radę śniegowi)
4. Quinny buzz
 
reklama
A ja nie będę szaleć i kupie używany, najprawdopodobniej x-landera. Za pierwszym razem miałam polskiego implasta i sobie chwalę, ale nei wiele zmienili w stylistyce i chcę jakiejś odmiany. Wolę przeznaczyć pieniądze na szczepienia dodakowe, które do tanich nie należą a jak się je wybiera to też podstawowe szczepienie nie jest to państwowe tylko trzeba kupić.
 
Do góry