reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

nixi- a jaką masz chustę ...cos mi się kojarzy że womar, ale nie jestem pewna...


vive- może chodzik-pchacz? albo kojec?
 
Ostatnia edycja:
reklama
no Womar.. i kurcze nie wiem czy ja jestem taka ciamajda czy ta chusta jest jakaś dziwna..ale zawsze mi cos nie wyjdzie, albo krzywo albo za luźno, ..pochodzimy chwilkę i rozwiązuję bo mi za ciepło itp.. no masakra..no ale nie poddaje sie co chwile próbuje.
 
dziękuję dziewczynki za komplementy
laugh.gif


a wiecie może jak jest z krzesełkami do karmienia? od kiedy można, czy dopiero jak dziecko samodzielnie siedzi, czy wcześniej?
zależy mi na tym aby jedzenie było rytuałem i Brunelli wiedział, że jak sadzam go w krzesełku to będzie jedzonko, więc im wcześniej tym lepiej, a już wczoraj zjadł ze smakiem morele HiPP'a :-) Bobovitą pogardził

dopiero zaczęłam się rozglądać, ale wpadło mi w oko to krzesełko, fajna cena i kolorystyka:
NOWOCZESNE KRZESEŁKO do karmienia KIDSPLAY (1646519865) - Aukcje internetowe Allegro

super są GRACO, ale tyle kasy, że bez sensu
 
no Womar.. i kurcze nie wiem czy ja jestem taka ciamajda czy ta chusta jest jakaś dziwna..ale zawsze mi cos nie wyjdzie, albo krzywo albo za luźno, ..pochodzimy chwilkę i rozwiązuję bo mi za ciepło itp.. no masakra..no ale nie poddaje sie co chwile próbuje.

trening czyni mistrzem :)
mi tez nie zawsze wychodzi - dlatego ide na warsztaty - kupiłam 2 godzinne na grouponie za około30zł więć chyba warto- chciałam mojego M zabrac - bo to w cenie- ale swierdził bardzo zdecydowanym głosem , że mam się od niego odwalić z takimi pomysłami (nie dosłownie tak powiedział, ale tak to odebrałam) i on na żadne tam babskie spotkania chodzic nie będzie - nawet nie próbowałam tłumaczyć, bo pewnie by sie kłótniĄ skończyło- ale nosić w chuście chce- dziwny ten mój facet- wasi tez tacy?

Soniu- W TEMACIE KRZESEŁEK mam takie
http://allegro.pl/krzeselko-tower-abc-design-nowe-kolory-2011-i1654958954.html
- myslałam ,że sa tańsze , bo chciałam polecic - ja dostałam od szwagierki - jest naprawde o tyle fajne, że starczy na długo - bo oprócz 3 stopniowej regulacji oparcia - ma regulowaną wysokość - aż do samego dołu - i całkowicie zdejmowane 2 tacki - oczywiście siedzisko obszyte jest miękką ceratką i jest wkładka dla niemowlaka , ale chyba każde krzesełko do karmienia tak ma:)
 
Ostatnia edycja:
krzesełka fajny pomysł i na pewno się przyda już niebawem a może fotelik samochodowy 'następny'?
przysaedł mi na myśl bo ja właśnie szukam i spacerówki "parasolki"

Fotelik już mamy :-)

nixi- a jaką masz chustę ...cos mi się kojarzy że womar, ale nie jestem pewna...


vive- może chodzik-pchacz? albo kojec?

Pchacz-właśnie o tym pomyślałam :-) Na kojec nie mamy miejsca.

Dziękuję i nadal proszę o pomysły.
 
dziękuję dziewczynki za komplementy
laugh.gif


a wiecie może jak jest z krzesełkami do karmienia? od kiedy można, czy dopiero jak dziecko samodzielnie siedzi, czy wcześniej?
zależy mi na tym aby jedzenie było rytuałem i Brunelli wiedział, że jak sadzam go w krzesełku to będzie jedzonko, więc im wcześniej tym lepiej, a już wczoraj zjadł ze smakiem morele HiPP'a :-) Bobovitą pogardził

dopiero zaczęłam się rozglądać, ale wpadło mi w oko to krzesełko, fajna cena i kolorystyka:
NOWOCZESNE KRZESEŁKO do karmienia KIDSPLAY (1646519865) - Aukcje internetowe Allegro

super są GRACO, ale tyle kasy, że bez sensu

soniu my mamy to KRZESEŁKO stolik do karmienia oddychająca tapicerk (1647063970) - Aukcje internetowe Allegro jest fajne bo rozklada sie prawie ze na plasko,Igorek juz od miesiaca w nim lezy a od dwoch tygodni jada posilki)))polecam fajny towar za nie duze pieniadze
 
moze i fajne))choc wole swoje)))ale cena powala wrecz.....wole zainwestowac w nastepny fotelik samochodowy..bo my raz na kwartal robimy 2.5tys km!!!
 
reklama
Do góry