reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

No my też lubimy Wadera, ale na szczęście nie mieliśmy takich przygód. Kajto ma taką wielką wywrotkę i wyczaił że da się na nie usiąść więc siada i pokazuje że mamy go wozić. ;p

Jeśli chodzi o buciki to my mamy trzewiki Garvalin rozmiar 20 ale już mu muszę na dniach kupić rozmiar 21 bo coś zaczoł koślawo chodzić. Zmierzyłam patyczkiem nóżkę i bucika i sie okazuje że już go w palce mogą uwierać.

Kolejne buciki to jeśli się uda to też Garvalin weźmiemy a jeśli nie to Emel albo Ecco.
 
reklama
My też mamy zabawki z Wadera i nie miałam do nich zastrzeżeń, może po prostu wadliwy egzemplarz?... Oby ten następny już był ok.
 
czesc
mam pytanie czy macie wózki spacerowe tzw parasolki? które są najlepsze? zastanawiam się nad kupnem na wakacje jak pojedziemy nad morze i żeby nie targać ze sobą tego dużego co mamy z 3w1
 
lizzy nie pomoge bo ja nie mam spacerówki takiej extra i właśnie jesteśmy na urlopie i przytargałam ze sobą ten co mamy od poczatku jest troche duży jednak bardzo go lubię i myśle że już przy nim zostaniemy, powodzenia w kupnie wózeczka:tak:
 
lizzy my mamy Espiro jet ale tego już chyba nie produkują. Nowszą wersją jest Espiro metro. Ma podwyższane rączki, wysokie oparcie i łatwo się prowadzi nawet jedną ręką. Ale jeżeli chodzi o wyjazd nad morze to nam się w ogóle parasolka nie sprawdziła. W ubiegłym roku pojechaliśmy i mieliśmy parasolkę dla Dawida i quatro rally dla Ali. Z parasolką się bardzo umęczyliśmy nawet na "deptaku" na plaży bo było bardzo dużo piasku i się kółka zapadały nie mówiąc już o przejechaniu przez całą plaże żeby dotrzeć nad wodę. No ale rzeczywiście zajmuje o wiele mniej miejsca niż 3 w 1. Ta Metro wygląda tak:

espiro-metro-wozek-spacerowy[5].jpg
A Jet, który my mamy tak:

productvariant-6239-l-1.jpg
 
Ja mam Peg Perego Si, cudeńko, samo się prowadzi jedną ręką! Ale to z wyższej półki i na wakacje na słony piach mi go szkoda, mam stary Coneco (nie polecam). Nie kupowalismy dla córci głebokiego, więc szarpnelismy się na dobrą spacerówkę.
 
reklama
Ja polecam parasolki Mamas & Papas. My mamy Cruise. Jest super. Sprawdził się nam już w górach, w lecie, i w Turcji. Kajtek jeździ w nim od 6 miesiąca. Szybko pozbyłam sie x-landera xt. Nie lubie ciężkich wózków. Ten można używać już od urodzenia dziecka bo oparcie rozkłada się zupełnie na płasko.

Jak już kiedyś pisałam otworzyłam sklep internetowy z artykułami dla dzieci. Na swoim magazynie mam również inne wózki więc jak coś to piszcie odpowiem na każde pytanie. Jeśli chodzi o parasolki to mam Mamas & Papas: Tour, Cruise, Voyage, Cosatto Swift Lite Supa, Peg Perego Pliko Mini.
 
Do góry