reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat CHRZTU

My woleliśmy kameralną salę i tam catering mieliśmy z restauracji Akademia
jezyk.gif
 
reklama
W sklepach z dewocjonaliami. Możesz poszukać takiego sklepu stcjonarnie w swoim mieście, ewentualnie zamówić przez internet. Jest wiele sklepów, jak Merito. Na allegro również widziałam.

Takie rzeczy tradycyjnie zamawia chrzestna i chrzestny. Jednak w naszym przypadku ja kupowałam. Chrzestna mieszka na stałe w UK. Chrzestny równeiż przyjeżdżał z innego miasta. Tak wiec postanowiłam ich nie męczyć oraz nie obciążać takim obowiązkiem.
 
Ostatnia edycja:
W przypadku 40 osób na chrzcinach w małym mieszkanku to rzeczywiżcie chyba lepiej zrobić w restauracji.
U mnie będzie 11 osób łacznie ze mną i z mężem więc mieszkanko musi wystarczyć.
Zresztą chcemy żeby było kameralnie i skromnie.
U starszego syna, również było kameralnie tylko chrzestni i najbliższa rodzina około 12 osób łącznie z dziecmi. Pomieściliśmy się w domu, jedzenie zamówiłam w sprawdzonej restauracji ciasto w cukierni i było naprawdę miło.
Obecnie przebywam w Holandii, synka będziemy chrzcili tutaj więc wszystko odbywa się zupełnie inaczej niż w Pl.

Pozdrawiam
 
Do góry