reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

hej kochane ja bardzo ale to bardzo bym chciała mieć dziewczynke tak samo jak moj M, i cała rodzinka chcemy mała Julie ale przeczucie mi mowi ze jednak to bedzie chłopak , słyszałam ze jak ma sie ochotena słodkie to dziewczynka a jak na kwasne to chlopiec a ja własnie mam ochote na mandarynki , cytrynke , winogrona itp ,,, ale zobaczymy 24.10 mam do lekarza moze coś mi juz powie :) sami ja tez bałam sie ze bede miała blizniakow pomimo ze zawsze chciałam ale nie w takiej sytuacji jak teraz jets zawsze planowałam dziedzi jak bede starsza a tak coż wyszło jak wyszło mam 18 latek wiec nie dała bym sobie ready z dwojka , moj M. jest blizniakiem z siostra i moj tato też jest blizniakiem , oraz od strony dziadkow w ich rodzenstwie tez byly blizniaki wiec mam duze prawdopodobienstwo ze moze kiedyś mi sie przytrafia blizniaczki ale jak narazie lekrza stwierdzil ze to napewno mieszkanko jednoosobowe :) sami a w ktorym ty tygodniu byłas jak lekarz ci powiedział ze mozliwe ze chlopiec?? Pozdrawiam :)
 
reklama
Młoda mamusiu mi lekarz oznajmił, że możliwe, że to mały chłopczyk u mnie mieszka na ostatnim usg w zesły czwartek, między 12 a 13 tygodniem ciąży ale według tamtego usg to już był 13 tydzień i 5 dzień (i nawet powiedział mi że termin mam na 7 kwietnia a nie 18 - ale ja zostaje przy 18 (wg ostatniej miesiączki) bo przecież może dzidzia jest poprostu większa o tydzień). Zobaczymy zresztą maleństwo i tak przyjdzie na świat kiedy samo będzie chciało ;-)
Lekarz pokazał małego siusiaka dwa razy nam ale zobaczymy w 20 tygodniu ciąży na usg czy rzeczywiście miał racje :-)
Acha wczoraj byłam u mojego gina do którego chodzę co 3 tygodnie z NFZ i on zawsze robi usg (ale takie szybkie i ma zawsze monitor obrócony do siebie i ja nic nie widze :wściekła/y: dopiero potem jak już wstane to mi pokazuje zatrzymany obraz dzidzi i powiedział że maleństwo jest bardzo ruchliwe i już duże :-) ) ale płci nie powiedział (i nawet zdjęcia mi nie dał) ale może dlatego mi nie powiedział, bo on ma bardzo stary sprzęt chyba i słabo widać w porównaniu z tym usg u tego prywatnego :-)
 
Znalazlam ciekawa stronke, na ktorej mozna ''naukowo'' stwierdzic co nam rosnie w brzusuku ;-) . Pytania oparte na zabobonach sa miejsami bardzo zabawne :-D . Proponuje zrobic i w kwietniu sie okaze czy stronka warta polecenia nasteonym pokoleniom ciezarowek ;-) . Mi wg tego kalkulatora wychodzi chlopak ;-) .
Ponizej link:
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
jestem ciekawa co wam wyszlo ???
 
Koral, fajnie ze juz wiesz ! Mi lekarz powiedzial, ze dopiero gdzies w 22 tygodniu bedzie mozna okreslic plec? Przypominij mi Ty mialas USG dopochwowe czy juz przez brzuszek? zwykle czy 3d?
 
reklama
Mi lekarz nie bardzo chcial mowic, ale jak go ciagle wypytywalm podczas usg co tu tam dzidziusiowi wisi. To wkoncu powiedzial, ze on podejrzewa chlopca ;-) . Bylam wowczas w 13 tyg. i 5 dniu. Dzis ide na usg to zobaczymy czy sie potwierdzi poprzednia diagnoza :-) , a moze wroce do domu z podejrzeniem coreczki ;-) :-D . Mi to tam obojetnie, byle by bylo zdrowe ale w rodzinie zrobly sie grupy kibicujace okreslonej plci. :-D Ale co tam byle do kwietnia :-)
 
Do góry