reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

Zapomniałam jeszcze dopisać, że wybieram sie na USG 29 listopada i mam nadzieję, że wtedy już będę sie mogła pochwalić kto mieszka w moim brzuszku:)
 
reklama
Anusia - a wszystko dobrze u niej :-) Widziałam się z nią w sobotę, brzuszek ma już całkiem nieźle zaokrąglony i to był jej pierwszy tydzień bez zwracania wszystkiego :szok: I przez to jest dopiero 1kg na plusie !!! Szok :szok:
No ale trzyma się dzielnie, kłuje codziennie, jest po wszystkich różnego rodzaju badaniach, genetycznych i prenatalnych itp itd i wygląda na to, że wszystko jest dobrze :-)
Pozdrowię ja na pewno przy najbliższej okazji - teraz mamy mały kontakt, bo ona w Bydgoszczy, a ja w Poznaniu :baffled:
Ale jakby co, na pewno dam znać :-)
Ona cały czas u swoich rodziców siedzi, ale jak wróci, na pewno sama się odezwie :-)
 
co do nacięcia krocza to niema sie czego bać,tego wogóle się nieczuje,przeżyłam 2 porody przypierwszym nawet niewiem kiedy mi nacieli,a przy drugim niesttey \ tak szybko nastapila druga faza porodu ze niezdazyli tego zrobic wiec mi pękło przy wychodzeniu dziecka
 
my z mezulkiem chcielibysmy bardzo coreczke i mam nadzieje ze przy kolejnej wizycie juz bedzie mozna stwierdzic bede wtedy w 22tyg.:-) ja tam nie mam sklonnosci do kwasnych albo sodkich ja jem to naraz hihi najpierw wyjadam nutele ze sloiczka i odrazu zagryzam ogorkiem kiszonym:rofl2: tak wiec trudno mistwierdzic czy to prawda ze jak kwasne to chlopczyk a slodkie -dziewczynka
 
acha ponoc po ksztalcie brzuszka mozna rozpoznac jak plec -jak brzuszek ladnie okragly i taki wystajacy do przodu to chlopczyk a jak taki bardziej rozlany wokol ciala to dziewczynka:tak: mam teraz dwie kolezanki w ciazy i potwierdza sie ta teoria zobacze jak bedzie u mnie i dam znac pozdrawiam uciekam spac papap
 
Mona 2903,
ruchy dzidziusia to bardzo indywidualna sprawa. W pierwszej ciąży poczułam ruchy mojej córci około 20 tygodnia, natomiast teraz już w 16 tygodniu czułam jak maluszek się wierci. Jest to niezapomniane uczucie i napewno nie możesz się doczekać, ale na wszystko przyjdzie czas. :tak:
Dodam tylko, że dla mnie najfajniejsze było jak pod koniec ciąży moja Ola się ruszała. Wtedy było nie tylko czuć ale i widać. Z prawej strony piętki a z lewej wypięta pupa:-D .
Jescze pare dni i napewno maluszek zapuka do Ciebie.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry