reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

reklama
Ja miałam robione dwie cesarki (z konieczności) ale ten film mnie też przeraził. Pocieszające jest to, że ja mam większą bliznę więc moje dzieci były wyciągane przez nieco większy otwór. Dziewczyny jężeli któraś zastanawia się co wybrać nacięcie krocza czy cesarkę to teraz nie powinna mieć żadnych wątpliwości.
 
U mnie na ostatnich zajeciach w szkole rodzenia bardzo dowcipny pan doktor z tego szpitala, opowiadal jak bardzo smieszy go jak przyjezdza para do porodu - objuczeni jak wielblady, ze niby: "w kazdej rece torba albo reklamowka".....
I powiem szczerze ze strasznie mnie tym wkurzyl, z trudem sie powstrzymalam zeby nie skomentowac jego slow. On chyba nie widzial listy, ktora zamiescil szpital w internecie (zreszta kilka zajec wczesniej tez ja dostalismy...). Gdyby szpital cokolwiek dawal, to nikt z takimi torbami by nie przyjezdazal......A tak to sama paczka pampersow troche miejsca zajmuje.....:wściekła/y:

Zreszta liste z mojego szpitala wkleilam gdzies wczesniej - ciekawe w co ja sie zapakuje....:-D
 
Tak czytam o tych Waszych torbach i doszłam do wniosku, że chyba musze się wybrać na jakieś zakupy. Ja jeszcze nie mam NIC, a u mnie w szpitalu też wszystko tzreba mieć swoje.

Mam jeszcze pytanie. Kupowałycie może majtki jednorazowe, bo ja je ostatnio widziałam w sklepie i jakoś tak materiał skojarzył mi się z kapciami szpitalnymi. A to przecież ma przepuszczać powietrze. I nie wiem czy wszystkie takie są czy tylko ja nie mogę innych znaleźć?
 
Mamusie...gdzie czujecie przeważnie ruchy swoich Maleństw?

...bo ja po przeciwległych boczkach mojego brzuszka tak na wysokości pępka,
tak jakby leżał mi normalnie w poprzek:no:




 
ANIECZKA - ja mam majtki jednorazowe - i to raczej jest taka fizelina, z cala pewnoscia przepuszcza powietrze...:-) To takie chyba podobne jest raczej do ubran chirurgicznych :-D , bo kapcie szpitalne sa foliowe....
 
Jeśli chodzi o majtki to kupiła jedno opakowanie takich jednorazowych i jedną parę do wielokrotnego uzywania.
Te jednorazowe miałam po pierwszym porodzie i według mnie były ok.
 
reklama
Ja to czuje wszedzie.....:-D Ale zazwyczaj tak sie jakos przeciaga, ze strasznie wypycha mi caly prawy bok, albo lewy dol brzusia, albo kopie w prawe zebra...
 
Do góry