reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

reklama
witam

dla mnie priorytetem jest to zeby moja dzidzia urodzila się zdrowiutka. a czy bedzie to dziewczynka czy chlopiec nie jest dla mie najwazniejsze. i tak bede je kochac najbardziej na swiecie:tak:

pozdrawiam
 
Dziewczynki czy Was nacinanie też tak strasznie przeraża? Czy robicie może jakieś ćwiczenia żeby tego uniknąć i czy w ogóle rozmawiałyście na ten temat z lekarzem? Ja chcę podpytać o to we wtorek na wizycie, ale tyle się naczytałm, że standardowo nie powinno się tego robić, że jestem strasznie zbuntowana. Poza tym ciągle myślę, czy będę mogła sobie wybrać pozycję...

A tak w ogóle to czy któraś z Was jest może z Wrocławia albo okolic i we Wrocławiu będzie rodzić? Pozdrawiam cieplutko :-)
 
mimimu ja jestem z okolic Wroclawia. ale rodzic bede w Niemczech tutaj jest duzo lepsza opieka.w zeszlym roku w sylwestra stracilam pierwszego dzidziusia no i bylam wtedy w Polsce- straszne jak mnie potraktowali w szpitalu- to byl najgorszy dzien w moim zyciu.:-(
a co do nacinania krocza to slyszalam ze bolu wcale sie nie czuje.nie boje sie tego w ogole. bardziej mnie przeraza cesarka.:szok:
 
Koral przepraszam, ze pytam a w ktorym bylas wowczas miesiacu, bo ja tez chcialm jechac na Sylwestra do Polski, ale mamn stracha czy podroz mi nie zaszkodzi. No i wlasnie ta Polska opieka w szpitalach tez mnie troche przeraza. Czy w razie jakis komplikacji cala rodzina nie bedzie musiala stac z kopertami przy dzwiach ordynatora, bo inaczej mi nie pomoga. Jezeli odpowiedz sprawi ci przykrosc to nie odpowiadaj. Przprasz jeszli kogos urazilam opinia o Polskich szpitalach, ale takie mam doswiadczenie :wściekła/y:
 
izaja ja bylam dopiero w 8 tygodniu.wydaje mi sie,ze to przez dluga jazde samochodem poronilam - kilka godzin mnie porzadnie wytrzepalo.rowniez w tej ciazy bylam w Polsce ( na samym poczatku) i jak tylko wrocilismy do Niemiec to krwawilam.moja kuzynka rowniez poronila w 4 tym miesiacu - przez jazde samochodem.
pozdrawiam
 
Kora dziekuje za odpowiedz. Uwazam, ze z ta podroza to masz racje. Ja w 7 tygodniu tez po podrozy (osiem godzin w pociagu - niby mozna bylo pospacerowac, ale ...) mialm lekkie brudzenia. Jak polezalm caly dzien to brudzenia sie nie powtozyly.
 
mimimu ja jak rodzilam kamila mialam nacinane zreszta sama pilnowalam zeby to zrobili i caly czas gderalam mojej polznej zeby tylko nacieli coby mnei nierozerwalo;-) (ojj tak to jest jak czlowiek naczyta sie glupot:-) ) ..nacieli i nawet dosc szybciutko i ładnie sie goilo..
 
reklama
Witam was goroco :) postanowiłam załozyć nowy watek ... mianowicie dotyczacy ruchow pierwszych ruchow naszych malenstw zauwazyłam na innych watkach ze nie ktore z was juz wspominaja coś o ruchach ... ja niestety nic nie czuje a czekam z utesknieniem czytałam ze pierwsze ruchy to czujemy okolo 20 tyg ciaży ,,, jak jest u was ,... opiszcie dokładnie jak czułyscie pierwszy ruch i jak teraz czujecie ... ja czasami czuje takie ukłucia delikatne czesto wieczorem mysle ze to moze i dzidzia ale ruchem tego jeszcze nie nazwe ,,, pare osob mowilo mi ze te uklucia to zwiastuja ze za jakieś 2 tyg prawdopodobnie poczuje ruchy ,., czy to prawda?? a co z tymi babelkami w brzuchu bo tez coś słyszałam ze niby przed ruchami jakieś babelki czuć.... :) wiec kochane rozpisujcie sie i opoisujcie te cudowne przezycia :) pozdrawiam gorąco:)
 
Do góry