reklama

Wszystko o benefitach

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez Marlene, 31 Marzec 2008.

1. Marlene

Marlene Gość

Czy ktos z was staral sie o becikowe a dokladnie o Sure Start Maternity Grant ??

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Listopad 2009
  2. Ja skladalam o to i dostalismy chociaz ze wszystkim ledwo zdazylam do ukonczenia trzeciego miesiaca zycia Nikusia:tak:

3. reklama
  4. Renata79

Renata79 Potrojna szczesciara:)

Wniosek sklada sie 11 tyg przed planowanym porodem do 3 miesiaca po porodzie takze juz mozesz spokojnie skladac:tak:

5. aniak1211

aniak1211 Zaciekawiona BB

I ja sie staram,ale wlasnie otrzymalam list z decyzja ze nie dostane bo dostaje jakies dodatki dla niepelnosprawnych:szok:skad oni to biora:no:
    Terza musze do job centre po kolejna aplikacje....
    Bede walczyla bo mi sie nalezy:-)
    I ty zloz aplikacje bo warto.

6. Ja tez im dwa razy wysylalam aplikacje - koszmar ale w koncu sie udalo:tak:
    wogole na poczatku w job center nie chciala mi dac nawet aplikacji bo niby sie nie nalezy!!! ale sie wyklocilam no i bylo warto bo to w koncu nie jest 50funtow ale juz na cala wyprawke:tak:

7. aniak1211

Z tego co pamietam to kolezanka tez musiala drugi raz papiery wysylac,
    trudno,wysle i trzy razy bo warto :-)

8. aniak1211

Udala mi sie dodzwonic do job centre i wiem dlaczego nie przyznali mi kasy,
    jak jestes sama i nie pracujesz to dostaniesz od razu,ale jak masz pracujacego meza to dopiero jak urodzisz to dostaniesz,
    takze majac pracujacego meza lepiej zlozyc papiery po porodzie ale nie pozniej niz 3 miesiace po.

9. Renata79

Renata79 Potrojna szczesciara:)

To dziwne :szok: ja dostalam przed urodzeniem sie maluszka, o niczym takim nie wspominali, moze sproboj jeszcze raz sie dowiedziec:tak:

10. reklama
  11. aniak1211

Musialabym pisac jakies uzasadnienie dlaczego nie zgadzam sie z decyzja,
    a kilka znajomych mialo tak samo jak i ja,poczekam zostalo tylko 5 tygodni:-)

12. kamalodz

kamalodz szczęśliwa mamusia

Dziewczyny podstawa aby w ogole dostac te pieniadze jest fakt ze musicie pobierac choc jeden z tych zasilkow:
    Income Suport (zasiłek dla bezrobotnych)
    Child Tax Credit
    Working Tax Credit

Job Seekers Allowance ( zasiłek dla osób poszukujących pracy)
    Pension Credit
    Bez tego ani rusz,wystarczy troche poczytac w necie
    Jobcentre Plus - Working Age Benefits Social Fund Sure Start Maternity Grant

Poleć forum