reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu butelka

a mój sie urodził malutki ( nobo wcześniaczek) a też duzo potrzebuje w ciągu 2 miesięcy podwoił swoją mase urodzeniową taki z niego żarłoczek:tak:.
Dawaj adasiowi tyle ile potrzebuje , niech mu ślicznie pysio rośnie:-D:-D:-D
 
reklama
Moja piediatrzyca powiedziała, że w przypadku karmienia butlą należy zachowywać się dokładnie tak samo, jak przy cycu - czyli karmić na żądanie i takie ilości, na jakie dziecko ma ochotę :happy2:
U mnie też różnie bywa. Czasem Młody zjada co 2 godziny 130ml, czasem co pół godziny po 40-50ml, a czasem zeżre 150ml, a za 10 minut muszę dorabiać kolejne 60...
 
Od dziś cały dzień dałam mu 150 i nie jest już taki marudny. ładnie drzemał w ciągu dnia i większą ochotę na zabawę miał. Chyba mu to starcza.On raczej nie zostawia nic w butli- no i upomina mi się o stałych porach(co 3-4h)-tylko czasem jak cos go zaskoczy w ciaagu dnia to moze mu sie karmienie przesunąc o godzinkę lub półtorej gdy pospi dłuzej.
 
Mój Jaśko tez wciaga jak smok i tak jak cypisia pisze, dostaje tyle ile chce min 120ml a po nocy po 9 godzinach snu to potrafi wciągnąć 210ml-masakra:szok::-D:-D:-D, a na pudełku pisza norma to 120 w 2 i 3 m-cu:baffled::-D
 
Moja Gabi tez je ile chce i jak chce:-D:-D raz 120. a raz 220,co 2,3 h a czasami domaga sie co 1 h a czasami przez 4 h wcale nie ma ochoty na mleczko:happy:
 

Załączniki

  • Picture 28954.jpg
    Picture 28954.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 49
Carmi, koło 50 zł, więc kosztowna impreza.

Byłam dziś w makro, duże puszki nan 1 były za 35 zł, ale nan ha niestety były małe 400g za 26 zł. a normalny nan 1 karton 400g 11.07 :-) a tak poza tematem w makro są pieluchy giant paka za 49.99
 
chcialam porownac, bo jakby bylo taniej niz u nas, to bym zapasow nie brala, ale jednak widze, ze cenowo sa takie same. Tyle ze u nas jest on z milupy.
 
My kupujemy Bebilon Pepti 1 na recepte w aptece za niecałe 10 zł puszka 450g , wiec bardzo tanio.A mojej niuni to mleczko bardzo przypasowało.Niewiem tylko czy juz bedzie do konca na takim mleczku? Czy to tylko na jakis czas a potem trzeba zmienic?? My idziemy na szczepienie 25 wrzesnia wtedy sie dopytac. Wolałabym nie zmieniac, skoro jej słuzy , no ale zobacze co lekarka powie:-)
 
reklama
Blumetka moje dzieci na tym mleku byly bardzoo długo potem zmienili im na prosobe tez sojowe a niedobre w smaku jak jasny gwint na sama mysl przechodza mnie ciarki ;(
 
Do góry