reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu butelka

reklama

Blumetka - a jak się załatwia mleko na receptę? Każdy może dostać?Bo różnica w cenie jest faktycznie znaczna. A prywatny pediatra też może wypisać receptę?

Anny mleko na recepte moze napisac ci kazdy pediatra, ale zeby była znizka musi napisac na recepcie symbol P czyli choroba przewlekła i wtedy płacisz za puszeczke nie całe 10 zł.Ja puszke takiego mleka mam na 4 dni
 
blumetko a ile naraz ci przepisuje tych mleczek bo chyba głupie by było latanie co 4 dni do lekarza :eek: , pytam bo my też przymieżamy sie do PEPTI , ale narazie mam zapas HA więc poczekam az młody to wyje :sorry:
 
blumetko a ile naraz ci przepisuje tych mleczek bo chyba głupie by było latanie co 4 dni do lekarza :eek: , pytam bo my też przymieżamy sie do PEPTI , ale narazie mam zapas HA więc poczekam az młody to wyje :sorry:

Ostatnio mi napisała na dwóch receptach po 4 puszki.Wykupiłam jedna recepte z druga musze do miesiaca od dnia wypisania zrealizowac.
Ale doktorka sama sie mnie pytała ile chce no to ja mówie ze przynajmniej dwie recepty po 4 wiec tak napisała.Teraz bedziemy na szczepieniu 25 wiec znów jej powiem zeby napisała mi po 5 puszek na dwóch receptach, zawsze wole miec zapas w domku.Co prawda do lekarza mam rzut beretem i ona mówiła, ze wystarczy ze zadzwonie ze potrzebuje recepte wysle kogokolwiek i bedzie wypisana.Wiec ostatnio mój syncio poszedł i wzioł dla mnie akurat to nie problem.
 
Anny mleko na recepte moze napisac ci kazdy pediatra, ale zeby była znizka musi napisac na recepcie symbol P czyli choroba przewlekła i wtedy płacisz za puszeczke nie całe 10 zł.Ja puszke takiego mleka mam na 4 dni

A co to znaczy choroba przewlekła w tym przypadku?
Może ja głupia jestem, ale co ma choroba do mleka?:eek: A każde mleko można wypisać? Np. Bebilon?
 
Annya mleko na recepte jest dla dzieci które: maja podejrzenie skazy białkowej.nietolerancje mleka krowiego oraz alergie na cukry zawarte w mleku Laktoza ja znam 3 mleka zreszta wszystkie przetestowane na moich dzieciach bebilon pepti,nutramigen i prosobe,z czego ostatnie jest sojowe wszystkie w smaku okropne brrr Lekarz wypisuje recepte po stwierdzeniu ze dziecko jest w duzej grupie ryzyka wystepowania schorzenia lub wskazują ku temu objawy.NIE WOLNO PODAWAC DZIECIOM MLEKA SPECJALISTYCZNEGO NA WŁASNĄ RĘKĘ
 
reklama
dziewczyny jak często powinno sie wymieniać butle , nobo wkońcu to plastik . smoczki wymieniłam już miesiąc temu a nad butlami sie zastanawiam:eek:
 
Do góry