reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o karmieniu butelką

Anne ja kupiłam kubek treningowy właśnie z silikonowym ustnikiem - z tego samego materiału jest co smoczki do butelek. Jest dosyć miękki i Nela się szybko przyzwyczaiła. Herbatkę i soczki daję jej już tylko z tego kubeczka. Zwykłym smoczkiem dostaje tylko mleko i czasem kaszkę ;-)
Ja używam butelek i tego kubka z NUKa i mogę polecić, są naprawdę bardzo fajne :-)
 
reklama
potwierdzam, kubeczek nuka z mięciutkim ustnikiem też mamy i jest super....
co do butelki to nie powiem bo nie używamy Nuka, mój nie chciał za żadne skarby żadnej butelki, w końcu z oporami przyzwyczaił sie do Tommie Tippie - czy jak to się pisze:p
 
Hejka.
Nie było operacjiprzełozyli z nagłej przyczyny,mamy czekac na tel,ale bylismy w szpitalu tydz czsu tutaj u nas Bartus miał zapalenie oskrzeli,dusznosci i ostre zapalenie krtani.Do wizyty mam robic 2 razzy inhalacje.Teraz jest ok.

Kiedy moge przejsc na kubek niekapek?
 
Madziu trzymam kciuki za zdrowie Bartusia :-)

A z kubka możesz uczyć pić już teraz.
Ja uczę Nelę, że z kubeczka dostaje soki, herbatki...
Mleko nadal pijemy z butli :-)
 
Do góry