reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o karmieniu butelką

mój syn na poczatku tez jadl pepti, ale strasznie wymiotował. do tej pory jest na nanie wazy 6,750 , pani pediatra zaleciła wprowadzac nowe pokarmu grubasowi ponieważ już dawno podwoił swoja mase urodzneiową (2,800) Póki co jemy kleik kukurydziany a dzis dostał troche jabłuszka
 
reklama
Mój to Bartłomiej.Daje słoiczkowe obiadki zupki itd i wszystko zjada.Ostatnio tesciowa dla próby zrobiła rosołek i nie bardzo mu podszedł smieszne miny przy tym robił.

To zazdroszcze bo moj nie chce wcale jesc zupek ani słoiczkowych ani tych co ja sama ugotuje :-( aaa i mamy taki sam leżaczek bujaczek :-):-):-)
 
reklama
Do góry