reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

reklama
Ja nie uzywam mleka dla dziecka.
myślę że z cyca lub modyf jak ktos używa przecież też może być choć nie wiem czy do jajecznicy pasuje ?
chyba ze dziecko żadnego nie pije ;) lub woda albo masełko
ja często daję wodę jak coś wyjdzie za gęste lub suche
 
Ostatnia edycja:
bećka tak jak już napisała Rox rozdrabniam jej, albo krusze na małe kawałki i mimo ze nie ma zabków to juz ładnie dziąsełkami przerzuwa :-) tak samo jak jej daje chlebek z masłem, albo z pasztecikiem gergera, mymla mymla i jest dobrze :-)

Black ja uwielbiam tą rolade mniam mniam, oczywiście ja za chlebem nie przepadam wiec sama ją wcinam hihihihi lubie i na ciepło do obiadku i na zimno na kolacje :-)

ja do jajownicy daje masełka truszkę zeby była smaczniejsza :-)

a sie zastanawiam kiedy białko z jajka można podawac bo ja z samego żółtka robie.... póki co ???
 
my też zajadamy sie jajecznicą...ale mały niestety uwielba niesciete zółtko...niby nie wolno ale łyżeczka z mojego moze nie zawadzi....a poza tym to ciekawa jestem tego masełeczka do jajecznicy bo wyczytałam coś takiego
Smażenie, gotowanie na parze
to moze jajeczka po angielsku albo co??
 
Margolia smażenie na tłuszczu raczej jest uważane za nie zdrowe

ja w sumie zawszę dodaje masło do gotowego dania czy do obiadku czy do ziemniaków i go nie roztapiam tylko daję kawałeczki i mieszam z jedzeniem tak samo do jajecznicy skrobię łyżeczką jak twarde i mieszam samo się w ciepłym roztapia
 
Ja Tymkowi jak daje w rączkę chlebek to je ale jak za miękki to rozpaprze wszystko i sie bawi, brokuly, kalafior to samo.. wszedzie były ale nie w buzi. Zabawy jedzonkiem wiec osobno a mama karmi. :)
 
reklama
Kaja no D też tak robi że miękkie zgniata właśnie chlebek od razu jest rozwalony i zgnieciony a jak mu się znudzi jedzenie innych rzeczy to potem wszystko smaruje najbardziej właśnie uwielbia zgniatać w ręce żeby był taki odgłos lepienia się

te długie chrupki to znowu musi przełamać na pół aż śmiesznie to wygląda jak się siłuje ;)

i ostatnio lubi się dzielić jedzeniem wiec kilka razy z psem się dzielił biszkoptem dobrze że mój pies mega delikatny i jednym ząbkiem chwyta ;) nam też lubi wciskać takie mega wyślinione chrupki do buzi ;)
 
Do góry