reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu maluszka

Ja przy karmieniu Tosi piersią starałam się jeść i dostarczać jej składniki z tego, co jadłam gdy byłam z nią w ciąży. Dopiero jak mała zaczęła sama jeść to zaczęłam urozmaicać jej dietę. Teraz bardzo lubi próbować nowych smaków i smakuje jej bardzo dużo rzeczy :)
 
reklama
u mnie ostatnio moja dieta opierała się głównie na truskawkach, czereśniach, arbuzach i pomidorach czyli same alergeny :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Mój gin na wczorajszej wizycie powiedział właśnie że mam wyluzować z dietą-w pierwszej też tak miałam że pod koniec nie miałam mierzyć cukrów właśnie ze względu na karmienie.Powiedział że mam się energetycznie doładować.I powiedział że z doświadczenia takie chudzielce z małymi piersiami maja mnóstwo pokarmu :-)
 
iryska a orientujesz się czy przy cukrzycy można pić te wszystkie herbatki na laktację? Bo jak tam czytam skład to są na glukozie... Czy może to jest tak fajnie że po porodzie ciach i cukrzycy już nie ma? :-D
 
Też słyszałam taką opinię jak Ty, i kupiłam te ergonomiczne womaru i ono już jest dużo, dużo lepsze. Porównywałam z innymi i w sumie, to najlepiej leżało mi i maleństwu.

A co do jedzenia, to bardzo bym chciała wrócić do menu sprzed ciąży... Mam zamiłowanie do przedziwnych, egzotycznych i ostrych potraw, a teraz nada, null, pusto. Aż mnie łapki świerzbią czasem :(
 
nilcia-ja miałam ciach i po cukrzycy.Zmierzyłam po 2 dniach a to chyba można uznać za ciach:-)Ja tych herbatek nie piłam bo jak zobaczyłam że to czysta glukoza to jakoś nie mogłam fuj zresztą dla mnie to ściema.Wolałam karmi haha
 
reklama
ja mam w planie pić karmi, bawarke i baaaaaaaardzo dużo wody. Wszystkie te gotowe herbatki mają dużo glukozy, sam cukier, wypić tego nie idzie. O zgrozo te dla dzieci też na glukozie :dry:
 
Do góry