reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu naszych maluszków

A mnie jakoś nie korci żeby małej coś dawać oprócz cyca..z Igą to odliczałam dni do 4 miesiąca, żeby coś podać..a teraz nie, jak najdłużej chcę samego cyca...
Moja nieraz po 3h zamiast jeść..to się bawi cyckiem, oblizuje, śmieje się..więc chyba nie zawsze jest głodna po tych 3h. Ale tak jej daję, no chyba że śpi, to wtedy wiadomo czekam aż się obudzi.

Wczoraj jadłam makaron z sosem beszamelowym..czekałam na jakąś reakcję, ale chyba nie było..
 
reklama
No to ja też spróbowałam dać małemu soku marchewkowego na cumelku, ale krzywił się niemiłosiernie :-D

Asia
a możesz napisać na czym polega ta metoda 777-55-33?
A co do mleka to u mnie tak śmierdziało jak stało w temperaturze pokojowej, ale z lodówki to nie ma z tym problemu. Więc myślę że i w zamrażarce nie powinno mu nic się takiego stać, chyba że nie zamroziłaś go od razu lub rozmrażałaś w temp pokojowej a nie w lodówce.
 
Mam pytanie do mam karmiących MM. Czy któraś z Was zmieniała mm z jednej firmy na drugą? Ja postanowiłam Wojtka dokarmiać czasem mm (najczęściej na noc) i miałam Humanę ale nie było żadnej różnicy więc pomyślałam o Bebilonie. Niektórzy pediatrzy uważają żeby nie robić ceregieli z przechodzeniem na inne mleko, natomiast ja słyszałam żeby najpierw przyzwyczaić dziecko dając np. 2 łyżeczki Humany i jedną Bebilonu i tak aż do eliminacji. Co Wy na to? Robiła któraś tak? :eek:
 
Mam pytanie do mam karmiących MM. Czy któraś z Was zmieniała mm z jednej firmy na drugą? Ja postanowiłam Wojtka dokarmiać czasem mm (najczęściej na noc) i miałam Humanę ale nie było żadnej różnicy więc pomyślałam o Bebilonie. Niektórzy pediatrzy uważają żeby nie robić ceregieli z przechodzeniem na inne mleko, natomiast ja słyszałam żeby najpierw przyzwyczaić dziecko dając np. 2 łyżeczki Humany i jedną Bebilonu i tak aż do eliminacji. Co Wy na to? Robiła któraś tak? :eek:

Ja ostatnio rozmawiala z polozna i ona mowila, zeby nic nie mieszac tylko od razu przejsc, tak wiec wczoraj zmienilismy i poki co nie ma problemow
 
wrzesniowa ja tak wlasnie robie 3 Humany i 2 Milupy bo jeszcze w ciazy kupilam ta milupe a pozniej sie okazalo ze mala od poczatku humana antyalergiczna karmiona bo moj M na kota alergie ma i szkoda mi ja bylo wyrzucac wiec zeby ja wykorzystac dodaje po 2 lyzeczki. Na razie nie mam zadnych problemow ale mysle ze tak jak dziewczyny pisza mozna spokojnie przejsc od razu na inne tylko obserwuj czy cos sie nie dzieje.
 
Mam pytanie do mam karmiących MM. Czy któraś z Was zmieniała mm z jednej firmy na drugą? Ja postanowiłam Wojtka dokarmiać czasem mm (najczęściej na noc) i miałam Humanę ale nie było żadnej różnicy więc pomyślałam o Bebilonie. Niektórzy pediatrzy uważają żeby nie robić ceregieli z przechodzeniem na inne mleko, natomiast ja słyszałam żeby najpierw przyzwyczaić dziecko dając np. 2 łyżeczki Humany i jedną Bebilonu i tak aż do eliminacji. Co Wy na to? Robiła któraś tak? :eek:


spokojnie zmieniaj bez żadnych ceregieli, kombinuje się przy schodzeniu np z Nutramigenu na zwykłe mleko a jak z MM na MM to bez kombinacji. Na Bebilonie obserwuj Maluszka, wydaje mi się że kiedyś ten Bebilon był lepszy - jak Adrian się rodził to była to nowość. Teraz Alan miał takie zatwardzenie i bóle brzuszka po Bebilonie, że aż byłam zaskoczona, kupiłam duże opakowanie i 1/2 wywaliłam do śmieci. Bardzo dobry skład, lepszy od Bebilonu, ma Hipp Biocombiotik /to nowe mleko, zrobione "na wzór mleka matki"/, jest cenowo taki sam jak Bebilon. Ja przeszłam całkiem na Gerber 1 - super tolerowane przez Alana, zero problemów brzuszkowych.
 
Wrzesniowa ja bez niczego zmienilam z NAN na Bebiko i mlody zachwycony, kupki pieknie ida, dziecko najedzone, mleczko smakuje a i porownywalam sklad Bebika z Bebilonem identyko!
 
w rossmanie byla promocja jeszcze wczoraj na hippa za 14,99.

rozmrazalam w pokojowej to mleko,ale jeszcze nie dokonca rozmrozone wsadzilam do lodowki. eh tak czykam ze to mrozenie na nic :(
 
reklama
Do góry