reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu naszych maluszków

ja tez troche zamoziłam, ale jakoś mnie nie korci zeby odmarażać, moze jak przyjdzie jakiś kyzys. Też słyszałam ze mleko śmierdzi żygami, takie odmrożone ale w tem pokojowej. Trzeba to robić w lodówce.
 
reklama
Dziewczyny nie trzymajcie tego mleka zamrożonego zbyt długo, bo mleko z piersi dostosowuje się do danego wieku dziecka, jego skład się zmienia w zależności od tego ile dzieciątko ma już miesięcy i dla dzieciątka 4-5 miesięcznego mleko ściągnięte i zamrożone jak miało 1-2 miesiące nie będzie już tak wartościowe.
 
na październikowym chyba jakaś dziewczyna zbiera pokarm i ma już dużo bo chce żeby mieć na powrót do pracy, tylko chyba sobie nie zdaje za bardzo sprawy, że to mleko dla jej dziecka będzie już niezbyt dobre. Wtedy lepiej już wprowadzać powoli zupki i inne dania a mleko dać MM niż takie rozmrażane ściągane pól roku wcześniej :eek:
 
ja za dużych zapasów nie mam, tak ok 3 kubeczków. Ja nie zauważyłam żeby po rozmrozeniu smierdzialo. Raz rozmroziłam w temp pokojowej, nie wiedziałam że nie można, na szczescie wszystko było ok.
 
Czytałam ogłoszenie, dziewczyna chciała sprzdać swój pokarm. Nie zdecydowałabym się na podanie małej czyjegoś mleka. A Wy ? co o tym myślicie ?
 
Ja tez bym sie nie zdecydowala. Moze jesli by to byla moja znajoma i wiem jak ona sie zywi i mam do niej pelne zaufanie ale od obcej kobiety na pewno nie.
 
reklama
Do góry