reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu naszych maluszków

Dziewczyny, a co robicie, żeby po wyjściu z domu mieć jak najdłużej ciepłe mleko w butelce?

ja karmię MM więc wszędzie śmigam z termosem, butelką i mlekiem w każdej chwili zwarta i gotowa jak by co:-) kupiłam na pocżatku takie opakowanie styropianowe, ale lepszy termos oczywiście ten polecany przez dziewczyny z ikei
 
reklama
Dziewczyny, a co robicie, żeby po wyjściu z domu mieć jak najdłużej ciepłe mleko w butelce?

ja też mam wodę gorącą w termosie, wodę zimną w buteleczce plus odmierzoną ilość MM w specjalnym pojemniczku, o takim Pojemnik na mleko w proszku _4 porcje _ *BabyOno* (1931096194) - Aukcje internetowe Allegro . Nie powinno się przygotowywać mleka na długo przed zjedzeniem i w za ciepłej wodzie - kiedyś tak zrobiłam i mieszanka się zważyła od razu, normalnie wyszły farfocle jak w zważonym mleku bo woda była za ciepła.
 
Dziewczyny, mam spory problem.
Probujemy od wczoraj dawac malej herbate z kopru. Super na nia dziala a raczej na jej gazy. Niestety nie za bardzo jej smakuje ta herbata wiec kupilismy hippa dosladzana to nawet pije ale problem w tym ze ciagle sie dlawi. Mleko z tego smoczka pije super a z herbata ciagle ma problemy. Mamy smoczki nuka specjalne do herbaty ale wlasnie to z nimi sobie nie daje rady. Macie jakis pomysl jaki smoczek kupic zeby herbata tak plynela zeby ona sie nie zachlystywala? Myslalam o tym aventu 3 fazowym ale juz sama nie wiem :baffled:
 
Dziewczyny, mam spory problem.
Probujemy od wczoraj dawac malej herbate z kopru. Super na nia dziala a raczej na jej gazy. Niestety nie za bardzo jej smakuje ta herbata wiec kupilismy hippa dosladzana to nawet pije ale problem w tym ze ciagle sie dlawi. Mleko z tego smoczka pije super a z herbata ciagle ma problemy. Mamy smoczki nuka specjalne do herbaty ale wlasnie to z nimi sobie nie daje rady. Macie jakis pomysl jaki smoczek kupic zeby herbata tak plynela zeby ona sie nie zachlystywala? Myslalam o tym aventu 3 fazowym ale juz sama nie wiem :baffled:


bardzo słabiutko leci z tommee tippee więc spróbuj może te.
 
ehhh juz sama nie wiem. Dzisiaj bede przeprowadzac eksperymenty bo cos mi sie wydaje ze to jednak nie w smoczku wina a w moim dziecku ktore najwyrazniej nie cierpi herbatek :angry::baffled:
 
Bluetooth - ten z Aventu trójprzepływowy to odpada, ja mojej Malutkiej daje z niej mleko zagęszczane, a i tak zdarza jej się zachłysnąć takim "kisielem" a co dopiero czystą wodą...Moja herbatkę pije z aventu "1" i czasami jak za mocno zaciągnie, albo ma za mocno przechyloną butelkę to też się zachłyśnie, ale rzadko jej się to zdarza...mam jeszcze smoczki Dr Brown's ale tego do herbatki nie polecam, ma większe dziurki niż avent...
 
reklama
Dziewczyny, mam spory problem.
Probujemy od wczoraj dawac malej herbate z kopru. Super na nia dziala a raczej na jej gazy. Niestety nie za bardzo jej smakuje ta herbata wiec kupilismy hippa dosladzana to nawet pije ale problem w tym ze ciagle sie dlawi. Mleko z tego smoczka pije super a z herbata ciagle ma problemy. Mamy smoczki nuka specjalne do herbaty ale wlasnie to z nimi sobie nie daje rady. Macie jakis pomysl jaki smoczek kupic zeby herbata tak plynela zeby ona sie nie zachlystywala? Myslalam o tym aventu 3 fazowym ale juz sama nie wiem :baffled:

ja tez mam nuka rozmiar S do herbatki i mleko tez jej daje przez ten smoczek, jak zmienilam na M to sie zadlawiala, bo tak jakby dla niej za szybko leciało.

Herbatkę daje jej w prawie w pionie,bo wtedy jak sie krztusi moge szybko zareagowac, mleko moze pic nawet na leżaco, ale herbatake tylko w pozycji pion,
tez srednio jej podchodzi ale coz daje jej by ja dopajać no i na brzuszek pewnie dobrze robi.
Dajej jej Hipp - na trawienie,

bluetooth a Ty hebratke z koperku jaka masz? takie zwykla do zaparzania w ekspressie czy jakas specjalna??
 
Do góry