reklama

Wszystko o karmieniu naszych pociech!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2013' rozpoczęty przez Gosia B., 28 Styczeń 2013.

1. Gosia B.

Gosia B. Moderator

Dziewczyny - zaczęły się pierwsze rozterki naszych pierwszych mamuś ;-) niedługo będą kolejna i może będą pytania, rady itp. dlatego, żeby to nie zginęło niech rozmowy o karmieniu toczą się w tym wątku.
    tutaj też będziemy sobie potem dyskutować o rozszerzaniu diety i o wszystkim co z tym związane :tak:

2. daisy26

daisy26 Fanka BB :)

Hej dziewczyny

czy wy też macie dylemat co włożyć do ust aby nie zaszkodzić brzuszkom naszych pociech....
    Mój Michałek wczoraj płakał ale nie wiem dlaczego bolał go brzuszek jak zjadłam tylko kanapke z białym serem i solą.
    Strasznie mnie to dołuje bo nie wiem co mogę jeść i dlatego dzis tylko piję wodę i bułeczka z masłem to cały mój posiłek
    Mój skarbek ma 2 tyg.(16 luty). a do 3 miesiaca jeszcze daleko boje sie kolki jak cholerka. :(

3. reklama
  4. Kasiulec2

Kasiulec2 Fanka BB :)

mi mówili, żeby jeść wszystko to co w ciąży i w sumie się tego trzymam, jedynie ze słodyczy jem tylko biszkopty, ale to ze względu na swoją wagę, małej póki co nic nie jest

5. Dominik Jędrzejczak

Dominik Jędrzejczak Zaciekawiona BB

Powinno się jeść wszystko to co zdrowe, zaczynając od owoców warzyw, ryby itd.

6. Gosia B.

Gosia B. Moderator

ja jem wszystko normalnie jak jadłam. między posiłkami podjadam pełno ciastek i czekoladek :-D

7. poli0105

poli0105 Fanka BB :)

daisy- nie powinnaś tak się ograniczać, bo nie dostarczasz dziecku tego, co potrzebuje!!! Może to ta nieszczęsna witamina k??

8. kasiadz

kasiadz Fanka BB :)

a skąd wiesz że brzuszek go bolał???

ja jem wszystko :) babka od laktacji tak kazała i tak robię, przy tośce się sprawdziło to i teraz się nie ograniczam. I tak np. dzisiaj na obiad zupa na soku pomodorowym z fasolą, pieczarkami,....., chili :)

9. nadika

nadika Fanka BB :)

ja staram się jej wszystko oprócz wzdymających rzeczy i pikantnych. No narazie wyeliminowałam z diety nabiał (niestety) bo zauważyłam że jak zjadłam coś mlecznego to Daniel bardzo ulewał a nawet wymiotował. Za jakis czas znów spróbuje cos mlecznego zjeść.

10. reklama
  11. poli0105

poli0105 Fanka BB :)

Laski, podpowiedzcie jak sprawnie ściągać pokarm laktatorem? Próbowałam, przykładałam ten zasysak do piersi ale nic mi nie leciało:confused:

12. martuszka5

martuszka5 Fanka BB :)

Poli- moze masz kiepski laktator. ja dopiero trzecim odciagnelam. medela elektryczny.

Poleć forum