reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu naszych pociech!

reklama
i ja podgrzewam mleczko tak jak poprzedniczki - w kubeczku :) poza tym, jak wiem, że mleczko nie będzie stało dłużej niż 1-2h to nie wkładam go do lodówki tylko zostawiam w temperaturze pokojowej i takie podaję
 
Czy przy tym kryzysie 3go tygodnia możliwe, że karmię 3h non stop? A on dalej dziób rozdziawia... Mleko leci, już nie wiem o co chodzi. Karmię, zasypia, odkładam, płacze. No i tak w kółko :-:)-:)-(
 
gnidka jak swoje mleko to podgrzewacz nie ma sensu. tak jak dziewczyny piszą w kubeczku/garnuszku z ciepłą wodą. dajesz kilka kropel na nadgarstek i jak nie parzy, ani nie czujesz zimna to znaczy, że jest ok. ma być mniej więcej w temp ciała.
podgrzewacz to się u nas jedynie sprawdza w nocy jak robimy mm. no i na wyjazdach w samochodzie
 
agaod to są właśnie te kryzysy laktacyjne. Ja też przez to przechodzę już drugi raz. Wcześniej tak miałam jak mały miał 3 tyg i teraz znów się pojawia:// trzeba przeczekać.. wiem że serce się kraje jak dzieci się męczą.. u mnie Daniel nie toleruje butli, smoczka też nie chce więc cały czas na cycu wisi.
 
zaglądacie tutaj?
jak to jest z ekspozycją na gluten przy dziecku na mm? :baffled: bella poratujesz? :) bo nie pamiętam... poza tym Miki był cycowy więc też było trochę inaczej
 
reklama
ehh ten gluten :/ tyle razy o nim słyszałam/czytałam, dopiero przed chwilą przeczytałam co jest... :zawstydzona/y: :-p
moje dziecko buntuje się na cyca :/ w nocy nie chce mu się ciągnąć i drugą noc z rzędu dostał butlę :/ czyli mamy teraz do 2razy dziennie mm :/
nie wiem czemu tak mam, ale chciałabym już zacząć dawać Małemu coś innego do jedzenia... tak mi szkoda jak widzę jak mieli jęzorkiem jak my jemy, a On nie... :p ale czekam do 19czerwca kiedy skończy 4 miesiące i na miesięcznice dostanie marcheweczkę :) później jabłuszko i zobaczymy co dalej ;)
a kiedy można zacząć dawać chrupki kukurydziane??
 
Do góry