reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu naszych pociech!

Gosia B.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2010
Postów
5 141
Miasto
P-ń/Irl
Dziewczyny - zaczęły się pierwsze rozterki naszych pierwszych mamuś ;-) niedługo będą kolejna i może będą pytania, rady itp. dlatego, żeby to nie zginęło niech rozmowy o karmieniu toczą się w tym wątku.
tutaj też będziemy sobie potem dyskutować o rozszerzaniu diety i o wszystkim co z tym związane :tak:
 
reklama
Hej dziewczyny

czy wy też macie dylemat co włożyć do ust aby nie zaszkodzić brzuszkom naszych pociech....
Mój Michałek wczoraj płakał ale nie wiem dlaczego bolał go brzuszek jak zjadłam tylko kanapke z białym serem i solą.
Strasznie mnie to dołuje bo nie wiem co mogę jeść i dlatego dzis tylko piję wodę i bułeczka z masłem to cały mój posiłek
Mój skarbek ma 2 tyg.(16 luty). a do 3 miesiaca jeszcze daleko boje sie kolki jak cholerka. :(
 
mi mówili, żeby jeść wszystko to co w ciąży i w sumie się tego trzymam, jedynie ze słodyczy jem tylko biszkopty, ale to ze względu na swoją wagę, małej póki co nic nie jest
 
Hej dziewczyny

czy wy też macie dylemat co włożyć do ust aby nie zaszkodzić brzuszkom naszych pociech....
Mój Michałek wczoraj płakał ale nie wiem dlaczego bolał go brzuszek jak zjadłam tylko kanapke z białym serem i solą.
Strasznie mnie to dołuje bo nie wiem co mogę jeść i dlatego dzis tylko piję wodę i bułeczka z masłem to cały mój posiłek
Mój skarbek ma 2 tyg.(16 luty). a do 3 miesiaca jeszcze daleko boje sie kolki jak cholerka. :(

a skąd wiesz że brzuszek go bolał???

ja jem wszystko :) babka od laktacji tak kazała i tak robię, przy tośce się sprawdziło to i teraz się nie ograniczam. I tak np. dzisiaj na obiad zupa na soku pomodorowym z fasolą, pieczarkami,....., chili :)
 
ja staram się jej wszystko oprócz wzdymających rzeczy i pikantnych. No narazie wyeliminowałam z diety nabiał (niestety) bo zauważyłam że jak zjadłam coś mlecznego to Daniel bardzo ulewał a nawet wymiotował. Za jakis czas znów spróbuje cos mlecznego zjeść.
 
reklama
Do góry