reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu: piersią, butlą..........

reklama
Ja podalam dzis piers tylko rano i przed snem...rano szarpal sie i possla 2 minuty z jednej i 1 minute z drugiej weic tyle co nic a przed snem 25 minut z parwe a lewej w ogole nie chcial ale dobre i to:-)
Delektuje sie ostatnimi chwilami kiedy Bartus sobie ssa a kto wie moze przed snem jeszze bedzie chcial tak na wyciszenie sie....i z tego sie bede cieszyc:-)
 
Ja jeszcze smaruje sie tym co w ciazy tak zapobiegawczo w razie jak Bartusiowi sie zachce cycusia:-) Jakos nie moge tak Go definitywnie odstawic...chociaz jak wieczorek sie zacznie to co bylo w dzien te szrpania i hsterie to tedy zakoncze karminei piersia i napije sie piwa z sokiem malinowym albo redbulla z wodka:D
 
Polecam herbatkę laktacyjną Bocianek z Medeli. Dla mnie super. Nie wiem czy mam więcej mleka, ale na pewno szybciej leci i Klarcia jest spokojniejsza, bo łatwiej jej pić :) Ja rano zalewam w dzbanku 4 torebki litrem wody i pomijam cały dzień po trochu. W smaku niedobre, ale super działa :D
 
Polecam herbatkę laktacyjną Bocianek z Medeli. Dla mnie super. Nie wiem czy mam więcej mleka, ale na pewno szybciej leci i Klarcia jest spokojniejsza, bo łatwiej jej pić :) Ja rano zalewam w dzbanku 4 torebki litrem wody i pomijam cały dzień po trochu. W smaku niedobre, ale super działa :D
No u nas nigdzie nie mogę jej dostać a mamy Kaufland, Tesco, Lidla, Bedronki i wszelkie inne markety kurka... Wszędzie jest ta Hippa
 
reklama
Do góry