reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu: piersią, butlą..........

reklama
bepanthen i lonomag mozna obie, ja uzywalam bepanthena.

martape ja jadlam tez z pasztetem tym w pudeleczku okraglym, dziewczyny jadly tez z dzemem

kochanie a teraz zanim urodzę mogę dać linomag? strasznie mam popękane sutki i to boli
tyle że mam linomag maść nie krem

bepanthen chce dokupić jeszcze
 
dzięki, myślałam że to skomplikowane bardziej z tym odżywianiem a tu widzę że tak źle to chyba nie będzie. muszę zacząć czytać na ten temat =]
 
dziewczyny pamiętam ze SR że jak macie problem z brodawkami tzn że bardzo bolą albo się coś z nimi dzieje to przed przystawieniem dziecka powinno sie je "znieczulić" czymś zimnym....czyli przylożyć coś zimnego (np łyżeczkę z zamrażalki)....to znieczuli i chociaż na początku karmienia nie będzie bolało....
 
dziewczyny a z czym jecie kanapki?? bo będę musiała sobie przygotować jedzonko na po porodzie i kanapki będą chyba najlepsze ale nie wiem co mogę jeść??
Nie dajmy się zwariować :-) Może nie polecam od razu pomidora na kanapkę czy ogórka konserwowego, ale normalne kanapeczki z wędlinką czy serkiem spokojnie można jeść, pasztecik, dżemik... Jak się czasem poczyta za dużo w internecie, to wychodzi na to, że nie wolno jeść nic, a na dodatek należałoby zapakować się za szklaną szybkę i tylko cycka do karmienia co trzy godziny stamtąd wystawiać :-D
 
reklama
przecież wątek o diecie matki karmiącej już jest jeden. Mówiłam że najlepiej by połączyć to nie bo bałagan będzie a teraz widzę że są dwa takie same równoległe wątki

No w sumie jest taki wątek
faktycznie trzeba je połączyć, wyleciało mi to z głowy ;-)
 
Do góry