reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko O Karmieniu Piersia I Butelka

kasirka - a Ty nie możesz poprostu powiedzieć NIE i koniec!!!nie ma rano czy wieczór - co Ty smok jesteś? - im dłuzej to przeciągasz tym trudniej - uwierz - bez cyca też się da zyć--- co to jest zeby ponad 2 letnie dziecko wisiało czy zasypialo przy piersi - a fujjjj:eek:---- łatwo jest ustąpić gdy dziecko wymusza płaczem i dla swietego spokoju dać - ale przecież nie o to chodzi..
czesto mat chce wymusić płaczem i nie raz łapię się już ze ustąpiłambym ale wtedy zapala mi się swiatełko i mówie - mozesz sobie płakać - ja z płaczącym nie rozmawiam...

powodzenia zyczę i konsekwencji- nie daj się !!!
 
reklama
kasirka zgadzam sie z hana:tak:powiedz "nie" i twardo sie tego trzymaj,jak placze wytlumacz na spokojnie inzostaw az mu przejdzie:tak:wiem wiem latwo sie mowi mi sie serce kraje jak Emilka wlacza syrene ale wiem ze to wiecej histeria i ja olewam...A Maciek ssie jak jest ewidentnie glodny czy dla przyjemnosci?
 
KASIRKA zgadzam sie, trzeba stanowczo, bo to chyba jak u nas ze smokiem dziala, jak zabralismy smoka, to trzy h wyla, histeryzowala, gdyby nie M to bym polegla i oddala, bo mi jej szkoda bylo, w koncu padla z wyczerpania, a na drugi dzien bylo juz w miare, kolejnego coraz lepiej
 
Kasira-i ja zgadzam się z dziewczynami:tak: Konsekwencja to klucz do sukcesu, a im dłużej będziesz to przeciągać, tym trudniej będzie odstawić małego :sorry: A przecież on już skończył dwa lata i pierś na pewno nie powinna kojarzyć mu się już z jedzeniem:tak: Popatrz na Koralka-też długo walczyła, ale w końcu się udało:-)
 
no kasirka do dziela... to ty decydujesz...nie twoj synek...to sa twoje piersi nie jego! jak se chce possac to niech urosnie i se znajdzie dziewczyne :-D
 
dzięki dziewczyny za Wasze opinie i nawalenie mi do głowy przecież to ja mam rządzić hihihi
kasirka zgadzam sie z hana:tak:powiedz "nie" i twardo sie tego trzymaj,jak placze wytlumacz na spokojnie inzostaw az mu przejdzie:tak:wiem wiem latwo sie mowi mi sie serce kraje jak Emilka wlacza syrene ale wiem ze to wiecej histeria i ja olewam...A Maciek ssie jak jest ewidentnie glodny czy dla przyjemnosci?

sama już nie wiem :baffled: ale nie jest źle powiedziałam że chore cycusie i w sumie to już tylko przytula jak zasypia....zostało tylko nad ranem tak około 4-5 ale to już pestka, mam nadzieję że niedługo będzie po wszystkim ;-)
 
KASIRKO-o jej a ja myslalam ze juz dawno po:tak:no nic trudno,musisz sie kiedys zawzia i powiedziec twardo NIE!moja babcia karmila mojego wujka do 6 roku zycia dopoki nie zaszla z moja mama w ciaze,a jak nie chciala dac mu cyca to przewracal ja na lozko i sam bral:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry