reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu piersia

Witajcie :-).
Bardzo bym chciała karmić piersią mojego synka :-),i mam takie pytanie do mam które już zaczęły. Jak się do tego przygotować,co muszę wiedzieć,jakich błędów nie popełniać,wszystko co mogło by mi pomóc :-). Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek rady :-)
Ja w 100% popieram Agatę077, najważniejsze to dobre nastawienie, mało stresu i dużo samozaparcia, bo problemy są zawsze:-), czasem wieksze a czasem małe, ale są:-), zawsze warto próbować :tak::-)
 
reklama
Agata u nas kupka tak samo- i tez za kazdym razem tylko ze mi sie wydaje ze mamy problem z brzuszkiem bo Mati strasznie sie zwija przy robieniiu kupki tak ze cala ja wyktreca.:-(
 
Kluseczka u nas tez tak bylo tymbardziej ze ja jem wszystko co pozostali domownicy oprocz warzyw kapustnych,grochu problem sie skonczyl jak zaczelam podawac herbatke z kopru...
 
Moja Mała pobiła dzisiaj w nocy rekord.... dostała cyca koło 23.30 i ssała do 2giej.......... Na szczęście miałam trochę ściągniętgo pokarmu i o 2giej mój mąż dał jej butelke - wypiła 20 (!!!) i poszła spać. Mała jest Anioł gdyby nie te karmienia..........
 
dziewczyny nakrecona przez kolezanki z watku butelkowego powiedzcie ile razy maluchy wasze robia kupe u nas jest w kazdej pieluszce zólta o konsystencji bardziej wodnej a zawartosc to taki serek z widocznymi grudkami wybaczcie za opis ale za chiny ludowe nie pamietam jak to bylo w poprzednich razach ;(

U nas kupki wygladaja identycznie i sa za kazdym razem jak zmieniam pampka...to podobno normalne i wlasciwe:-) A jak nie ma to tak jak Ariada napisala...beda problemy z brzuszkiem:-( Zwija sie wtedy i prezy az pusci baka albo zrobi kupke...:-)
Koperku nie podaje bo nie wiem czy mozna....bede u pediatry w tym tygodniu to zapytam jak to jest z przepajaniem:-)

A co do karmienia piersia to ja juz sama nie wiem....mam pokarm caly czas chociaz karmie przez kapturek i zakladam ze jest go wystarczajaco bo Iga nie placze wiec chyba sie najada, chociaz roznie ssie, raz 5 minut, raz pol godziny a czasami nawet i z godzine potrafi ciagnac....wiec chyba wszystko jest ok. Pzreciez gdyby byla glodna to nie byloby kupek i plakalaby pewnie bardzo....o to tez podpytam lekarza jak bede:-)
 
Nika moj sie drze jakby go ze skory obdzierali kiedy jest glodny nie wybiera pory i miejsca wlasnie uciekalam ze sklepu i karmilam na lawce bo zdecydowal sie jesc co 30 min :)
 
Moja za to ssie 10 minut niemal z zegarkiem w ręku, a potem odpada, czekam na beknięcie, ona się budzi i potem nie wie co chce, zjadłaby albo nie, zaczyna płakać czy raczej wydzierać się i tak to wygląda. Położna mi poradziła żeby dawać jej smoczka, kiedy tak się dzieje no i do spania, bo głodna na pewno nie jest, a ona smoczka nie chce. Kupiłam inny model, zobaczymy czy sie sprawdzi.

Muszę jej pilnować żeby się nie przejadała, bo potem jej się ulewa i boli ją przełyk. Dziś już dwa karmienia takie mam za soba i jakoś to idzie, ale z Misią tak to jest że dwa kroki do przodu, jeden do tyłu... więc teraz kolej na awanturę:wściekła/y:.
 
Dziewczyny jestesmy juz przy kupach to napiszcie mi ile w Pl kosztuje paczka pampersow. Tutaj idzie nam ich tyle ze ledwie wyrabiamy z bieganiem do sklepu a w Pl pewnie nie sa tanie.

Manewr z pupa na wolnosci na odparzenia to super pomysl. Ja niestety nie mam przewijaka tylko taka matke na lozko wiec ja wlasnie nakarmilam i teraz fika koziolki z gola pania i puszcza baczki, No ale po sudokrem i tak trza bedzie sie udac.
 
reklama
Do góry