reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

no to do dzieła dziewczynki!
kika z tego wątku zróbmy wątek o karmieniu, bo już są wasze wypowiedzi o ulewaniu pielęgnacji sutków itd. da się jakoś zmienić tytuł?
 
reklama
Magdusiek poduszka na pewno się przyda, ale czy koniecznie musisz kupować specjalną do karmienia ... Taka poduszka przydaje się na początku, jak jeszcze dziecko jest maleńkie, a Ty jeszcze nie masz wprawy - ja w szpitalu składałam zwykłą na pół i mi wystarczyła. Odkąd jestem w domu karmię bez poduszki. Wg mnie jest to zbędny wydatek ;)

Efunia o działaniu szałwi nic nie wiem, natomiast liście kapusty naprawdę działają ;D
 
Tak, tak popieram Kika zmień temat wątku na "karmienie piersią" :) A my kochane pousuwajmy wpisy nie związane z karmieniem ;)
 
doxa może niekoniecznie karmienie piersią... tak sobie myślę, ze nie wszystkie kobitki mogą karmić piersią, więc i u nas może się tak trafić... więc może po prostu karmienie... zresztą za pół roku zaczną się zupki, kaszki etc. i wtedy też będziemy się dzielić doświadczeniami nt. karmienia... a w wątku "karmienie" myślę, ze można zostaswić tematy ulewania, odbijania, kolek, nawet pielęgnacji piersi przy karmieniu piersią... co ty na to? co WY na to? ;D
 
Doxa, dzięki. Tak też własnie myślałam, więc olewam poduszkę do karmienia, przygotuję sobie taka zapasową, dla gości, ona jest bardziej miękka to się będzie ładnie składała :)
Ja też jestem za nowymi wątkami, tematów przybywa, a za chwilę pewnie żadna z nas nie bężę miała aż tyle czasu, żeby przekopywać się przez całość. I pewnie rzadziej będzie nas tu dużo jednocześnie ;)
 
Fajnie, że zaczęłyście nowe wątki. Też jestem za (no i trochę porządku to wprowadzi do naszych pogaduch).
A jeśli chodzi o poduchę do karmienia - nie musiałam kupować bo dostałam od SzR, na lalce ćwiczenia były super, a czy się sprawdzi w praktyce to już zobaczę niestety sama. Podzielę się wrażeniami, ale obawiam się, że skorzystają raczej mamy z następnych miesiecy.
 
Oj z tym karmieniem to jest makabra. Olivka nie chce jesc z piersi, musze ja dokarmiac. Co my sie na gimnastykujemy to tragedja. Ale narazie mam tylko siare takze mam andzieje ze jak juz mleko dostane to nam latwiej to pojdzie.
 
reklama
ponieważ dziecku do 2-3 miesiąca nie podaje się żadnych preparatów na kolkę(bez zgody lekarza), a jak wiadomo u chłopców kolka występuje częściej, po konsultacji ze znajomą pediatrą kupiłam sobie herbatkę HIPP- wspomagającą karmienie piersią.zawiera ona wyciąg m.in. z kopru włoskiego i kminku co zmniejsza ryzyko kolki. herbatka również pobudza czynności wydzielania mleka.
 
Do góry