reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
wow! Vertigo ależ smakosz z Tosi!! A Ty czemu jesteś na diecie?

Dziewczyny czego nasze dzieci jeszcze nie mogą jeść? Kojarzą mi się orzechy włoskie - a inne orzechy mogą jeść? Czego jeszcze nie? Po ulubionych daniach Tosi wnioskuję, że już w zasadzie wszystko mogą jeść!
 
Przypuszczam, ze u wiekszosci z was juz sezon grillowy rozpoczety i w zwiazku z tym moje pytanie, czy dzieciakom dajecie cos z grilla, kielbaski? Przyrzadzacie cos specjalnie czy bez obciachu prosto z rusztu?
 
prosto z rusztu, i to od zeszlego roku... moze niekoniecznie kielbache, choc tej tez probowal... :-)
 
u nas podobnie, z rusztu (albo z patelni grilowanej), wszystko i kiełbaska, i piersi, i papryka i co tam mu posmakuje ...
 
Wieczorna kacha chyba juz odeszla w niepamiec, dziecko zaczelo mi pic mleko kartonowe, nagle mu posnakowalo, a kilka dni wczesniej nawet lyzeczki nie chcial. Ciesze sie.
A jakie pieczywo dzieciaki jedza? Podajecie jakies ciemne?
 
reklama
Do góry