U
użytkowniczka r
Gość
Krolcia a po co do razu linczować? heheh Każdy daje swojemu dziecku co chce i kiedy chce,indywidualna sprawa każdej z nas :-)
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Ja już od 2 tygodni dodaję kaszki mannej z bobovity do obiadków. Gdzieś czytałam, że na mm od 5 miesiąca i trwa przez dwa miesiące ekspozycja.jej, powinnam poszukać, ale może najpierw tu się spytać - jeśli Maciuś je mm, to kiedy powinnam zrobić tę ekspozycję na gluten?? i jak to zrobić najlepiej?
ja na razie gotuję małemu ziemniaka, marchewkę i pietruszkę miksuję i jak za rzadkie, to dodaję kleiku. Od jutra dodam tez oliwę, właściwie mogłam wcześniej, ale zapomniałam..
przy Wikunii nie robiłam tej "ekspozycji na gluten", bo akurat chyba zaczynało się jej wprowadzanie. teraz też nie zamierzam drastycznie przestrzegać żadnych granic. Będzie sobie nuplał skórkę od bagietki to może da odpocząć gryzakom, heheA czy ekspozycja na gluten musi koniecznie trwać cały miesiąc, jeśli nic kompletnie się nie dzieje?
chyba jestem jedyna, która mało co poza własnym mlekiem daje dziecku...Widzę, że szalejecie dziewczyny.... mięso w piątym miesiącu, sól, cukier![]()